در حال بارگذاری ...
دکتر یزدانیان خبر داد:

شروع همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای و انجمن تولیدکنندگان ماشین‌های کشاورزی ایران

به گزارش اداره کل روابط عمومی،  در راستای اجرای طرح برند ملی با حضور علی عباس زاده مدیر اجرایی انجمن تولید کنندگان تراکتور، کمباین، ماشینها، ادوات و تجهیزات کشاورزی در سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای مقدمات امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای با این انجمن کلید خورد.
دکتر حمید یزدانیان مشاور رییس دانشگاه فنی و حرفه ای در حاشیه این نشست در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی عنوان داشت:این انجمن در زمینه تولید انواع ماشین‌های کشاورزی، انتقال دانش فنی، فروش تکنولوژی، فروش قطعه و انواع ماشین‌های کشاورزی فعالیت دارد.
وی افزود: تجهیز کارگاه ها و آزمایشگاه های دانشگاه، برگزاری دوره های کوتاه مدت، دعوت از پیشکسوتان انجمن برای انتقال تجارب به اساتید و کارآموزی ویژه برای اعضای هیأت علمی، اساتید و دانشجویان از جمله مفاد تفاهم نامه همکاری خواهد بود.
دبیر اجرایی انجمن تولید کنندگان تراکتور، کمباین، ماشینها، ادوات و تجهیزات کشاورزی در این نشست بیان داشت افزود: صنعت ماشین‌های کشاورزی در ایران نیز علیرغم تمام محدودیت‌ها سال‌های تحریم توانسته با تولید صدها ماشین در زمینه عملیات آماده کردن بستر خاک،  کاشت، داشت و برداشت محصول در راستای برنامه‌‌های خودکفایی وزارت جهاد کشاورزی حرکت و نیاز نسبی کشاورزان را مرتفع نماید.
وی با اعلام آمادگی جهت همکاری دو جانبه با دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: با توجه به شرایط برجام و رفع تحریم‌ها این انجمن مصمم است باتوجه به استراتژی‌های تعیین شده از سوی مسئولین محترم نظام و با نگاه به اقتصاد مقاومتی از تکنولوژی‌های نوین در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی از تجارب و امکانات کشور‌های پیشرو استفاده کند.

نظرات کاربران