در حال بارگذاری ...
دانشگاه فنی و حرفه ای از سوی ستاد اقامه نماز

در بین دستگاه های اجرایی شایسته تقدیر ویژه شد

 

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی، در راستای معرفی برترین دستگاه های اجرایی در بحث اقامه نماز، طی نامه ای از سوی علیرضا قندی مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران، دانشگاه فنی و حرفه ای شایسته تقدیر ویژه معرفی شد.

بنابراین گزارش، متن نامه به شرح ذیل است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر ابراهیم صالحی عمران

رییس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای

سلام علیکم

ستاد اقامه نماز در اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر ارائه گزارش میزان پیشرفت برنامه ها و فعالیتهای اقامه نماز دستگاه های اجرایی و معرفی برترین ها، بر اساس " دستورالعمل ارزیابی عملکرد توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز" با تشکیل هیئت ارزیابی عملکرد و مستندات بارگذاری شده در سامانه سجاده در سال ۱۳۹۹ آن دستگاه مورد بررسی قرار گرفت.

نتایج به دست آمده بیانگر عنایت و توجه حضرتعالی و تلاش دبیر محترم شورای اقامه نماز و مجموعه دست اندرکاران بوده که با کسب نمره 19 و 3/93 درصد از امتیازات شاخص برابر دستورالعمل سازمان مدیریت و برنامه ریزی با عنوان "شایسته تقدیر ویژه" تعیین گردید.

 امید است در سال ۱۴۰۰ با تأکید بر اجرای توافق نامه فی مابین، تعیین اهدافی روشن، راهبردهایی مؤثر، تدوین برنامه عملیاتی مشخص، پیگیری و ارزیابی مستمر، جمع آوری مستندات اجرا شده کافی و بارگذاری در سامانه سجاده، زمینه پیشرفت بیشتر در توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز را فراهم آورید. ان شاء الله

نظرات کاربران