در حال بارگذاری ...

گزارش برگزاری سومین جلسه وبینار رابطین مرکز آموزش های آزاد و خاص

در ابتدای جلسه آقای مهندس عادلی نیا، مدیر کل محترم مرکز آموزش های آزاد و خاص، ضمن تبریک اعیاد ماه ربیع الاول و تشکر و قدردانی از زحمات همکاران محترم گفت: روند دریافت مجوز، برگزاری دوره ها و کسب درآمد ها، در  شش ماهه اول سال 1400 نسبت با قبل روند رو به رشد و افزایش داشته است، اما ما هنوز با میزان مطلوب فاصله داریم. برای رسیدن به هدف مورد نظر نیاز به تلاش بیشتر و برنامه ریزی بهتر توسط همه مراکز داریم، خوشبختانه با وجود کرونا در بعضی استان ها و مراکز تعداد مجوزها و دوره ها برگزار شده بیشتر شده  اما در بعضی مراکز که قبلا فعال بوده اند متاسفانه روند کاهشی است.  هدف این جلسه این است که با معرفی مراکزی که در نیمه اول سال 1400 بیشترین درآمد را کسب کرده اند،  از تجربیات و دلایل و راهکارهای موفقیت آنها استفاده کنیم تا بقیه مراکز هم بتوانند در این خصوص حرکت بهتری داشته باشند.

بعد از سخنان ایشان مسئولین آموزش های آزاد استان های  اصفهان، لرستان، فارس به تشریح برنامه ها و راه های کسب درآمد در مرکز خود پرداختند.

در ادامه جلسه آقای فتحی زاده، مدیر کل محترم امور مالی، در جلسه حضور و به سوالات همکاران پاسخ دادند. از مهم ترین این سوالات بازگشت 50 درصدی درآمدهای اختصاصی به مراکز بود، که ایشان در خصوص بازگشت 50 درصد درآمد اختصاصی گفت: این یک تصمیم مدیریتی بوده و به علت کمبود بودجه در پرداخت معوقات کارکنان رئیس و معاون اداری و مالی این تصمیم را گرفتند. از سوالات موارد مطرح شده تاخیر در بازگشت درآمدها به مراکز هست که ایشان در پاسخ گفت: تا آخر مرداد ماه برگشتی ها انجام شده و تا آخر مهرماه نیز طی چند روز آینده به مرکز پرداخت خواهد شد.

در ادامه جلسه 5 استان برتر در خصوص کسب درآمد، برگزاری دوره و اخذ مجوز و همینطور استان هایی که ضعیف ترین عملکرد را در شش ماهه اول سال 1400 داشتند نیز معرفی شدند.

 جلسه با پرسش و پاسخ پایان یافت.

نظرات کاربران