در حال بارگذاری ...

شروع تشکیل پرونده و ثبت مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی 1400 در دانشگاه فنی و حرفه ای کشور

 

به گزارش روابط عمومی، دکتر غلامرضا زمانی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه ای در مصاحبه با روابط عمومی عنوان کرد: با توجه به اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی پیمانی سال 1400 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و لزوم دریافت و ثبت مدارک پذیرفته شدگان دانشگاه فنی و حرفه ای، دانشکده فنی و حرفه ای شهید شمسی پورتهران به عنوان محل متمرکز این امر تعیین گردید.
وی افزود: به منظور کیفی کردن این فرآیند، با تشکیل کارگروه اجرایی با برنامه ریزی و تمهید مقدمات لازم برای پذیرش و تشکیل پرونده داوطلبان اقدام لازم صورت پذیرفته است.

زمانی گفت: در این آزمون 138 نفر از داوطلبان از سوی سازمان سنجش برای مرحله اول پذیرفته شده اند که در نظر است پس از انجام مصاحبه و مراحل گزینش، بعنوان کارمند پیمانی در رشته هایی نظیر کارشناس آزمایشگاه و کارگاه های فنی، کارشناس شبکه، کارشناس حقوقی و ...استخدام دانشگاه فنی و حرفه ای شوند.  

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه اظهار داشت: داوطلبان از روز شنبه 10 مهرماه با مراجعه به دانشکده مذکور نسبت به تشکیل پرونده و ثبت مدارک خود اقدام نمودند و این پذیرش تا ساعت 16 روز دوشنبه 12 مهرماه ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است سهمیه دانشگاه فنی و حرفه ای برای جذب پذیرفته شدگان از بین واجدین شرایط، تعداد 61 نفر که بالاترین شرایط احراز و امتیاز را داشته باشند واجد شرایط شناخته شده و به صورت پیمانی در مراکز زیر مجموعه دانشگاه جذب خواهند شد.

نظرات کاربران