در حال بارگذاری ...
 • قرارداد همکاری بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان

  با شرکت انتخاب سرویس حامی به امضا رسید

   

   

   

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای؛ با توجه به شعار سال، تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها، صبح امروز مورخ 16 شهریور ماه جلسه ای در خصوص امضای قرارداد همکاری بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان و شرکت انتخاب سرویس با حضور دکتر ابراهیم صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای، دکتر محسن دوازده امامی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان، مهندس دیانی مدیرعامل گروه توسعه و سرمایه گذاری انتخاب، مهندس نخجوانی رییس هیأت مدیره شرکت انتخاب سرویس حامی، مهندس پیدایش مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت انتخاب سرویس حامی، مهندس اصغر شیروانی معاون پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای استان اصفهان، جمعی از اعضای شرکت انتخاب سرویس و روسا و کارکنان خانواده دانشگاه فنی و حرفه ای در سالن جلسات دانشگاه به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

   

  در ابتدای جلسه دکتر دوازده امامی ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در جلسه، به توجه ویژه دکتر صالحی عمران به دو هدف توسعه کیفیت آموزشی و همکاری با صنعت و انجام پژوهش های کاربردی با صنعت اشاره کرده و امضای این قرارداد را در راستای اجرای طرح برند ملی دانست.

   

  دکتر صالحی عمران گفت: اگر کشور بخواهد به توسعه برسد باید به نیروی انسانی، بخش خصوصی و آموزش مهارت توجه داشته باشد. 

   

  وی بیان کرد: در سیستم آموزش های مهارتی، کارفرما، واحدهای صنعتی، خدماتی و کشاورزی همگی جزء شرکای آموزشی بوده و یکی از تصمیم گیرندگان در خصوص نوع رشته ها، سرفصل های دروس، محتوای آموزشی و تعیین شایستگی ها واحدهای صنعتی هستند. آنها باید بگویند به چه نیروهای مهارتی نیازمند هستند تا آموزش ها بر اساس تقاضا باشد.

   

   ایشان ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص بخش خصوصی، تولید داخل و حمایت از کالای ایرانی گفت باید اقدام عملی در این خصوص صورت گیرد و توجه کنیم که حمایت در دانشگاه های ما یا تربیت و آموزش های ما چه جایگاهی دارد؟

  وقتی دانشجو با صنعتی آشنا شود و همان را آموزش ببیند، نوعی حمایت است که باعث بالا بردن سطح بهره وری ، خلاقیت و تولید فناوری می شود.

   

  رییس دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن اشاره به امکان ایجاد رشته های جدید موردنیاز خواستار ارائه نظرات در این خصوص شد.

   

  مهندس دیانی مدیرعامل گروه توسعه و سرمایه گذاری انتخاب در این مراسم اظهار داشت: متاسفانه خروجی دبیرستان ها و دانشگاه های ما آماده به کار نیستند و باید دوره های آموزشی ببینند، تا به بلوغ کاری برسند. ما نیازمند تربیت چندین هزار متخصص در کشور هستیم که آموزش های آکادمیک و بهبود کیفیت آنها را داشته باشیم. 

   

  وی در ادامه اشاره به همکاری در خصوص بخش تولید و گسترش همکاری در سطح کشور نمود.

  مهندس نخجوان رییس هیأت مدیره شرکت انتخاب سرویس حامی ضمن معرفی قدمت شرکت و دانشگاه فنی و حرفه ای بیان کرد: ما به آموزش های فنی، مهارتی، رفتاری و حرفه ای گری به طور پیوسته و با بهبود و ارتقا نیازمندیم. با توجه به گستردگی دانشگاه فنی و حرفه ای در سطح کشور می توانیم همکاری خوبی در این زمینه داشته باشیم. 

   

  مهندس پیدایش مدیرعامل شرکت انتخاب سرویس حامی جزییاتی از فعالیتهای این شرکت درخصوص جذب نیروهای مهارتی و فنی را بیان نمودند و ابراز امیدواری کردند که با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای سطح آموزش این نیروها افزایش یابد.

   

  در پایان جلسه پس از امضای قرارداد فی مابین، نسخه های قرارداد مبادله شد.

  نظرات کاربران