در حال بارگذاری ...
پیام تسلیت رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای

به مناسبت درگذشت خیر نیک اندیش مرحوم محمد صیرفیان

دکتر ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه دانشگاه فنی و حرفه ای کشور، طی پیامی درگذشت خیر نیک اندیش و نیکوکار محمد صیرفیان را به جامعه دانشگاهی فنی و حرفه ای کشور تسلیت گفت.

وَالْبَاقِیَاتُ الصَّالِحَاتُ خَیْرٌ عِندَ رَبِّکَ ثَوَابًا وَخَیْرٌ أَمَلًا (کهف،۴۶)

کارهاى ماندگار شایسته، نزد پروردگارت پاداشى بهتر دارند و امید داشتن به آنها نیکوتر است.

                                 باسمه تعالی                                       

خبر درگذشت انسانی مومن و وارسته، خیّر نیکوکار مرحوم مغفور محمد صیرفیان موجب تأثر و تألم فراوان شد؛ بزرگ‌مردی که نامش قرین نیکوکاری، سخاوت، دستگیری از مستمندان و امور خیر و انسان‌ دوستانه بود.

نقش مؤثر این بزرگوار در ساخت واحدهای آموزشی برای توسعه علم و دانش بالاخص توسعه‌ی آموزش عالی مهارتی در استان اصفهان به همراه سایر کارهای خیر ایشان، توشه آخرت و مایه رفاه و آسایش هم وطنان خواهد بود.

یقین دارم که با فقدان این انسان شریف، احسان و نیکوکاری در خانواده خیرین آموزش عالی کشور کم‌رنگ نخواهد شد و راه روشن این بزرگ مرد همچون گذشته با تمام توان ادامه خواهد یافت.

اینجانب به نمایندگی از هیات رئیسه و دانشگاهیان فنی و حرفه ای، درگذشت این خیر بزرگوار را به خانواده محترم بویژه فرزندان بزرگوار ایشان و جامعه خیرین تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.          

لازم به ذکر است، آن مرحوم ۲۵ سال قبل با اهدا زمین و ساخت آموزشکده پسران شماره ۲ اصفهان، نقش بزرگی در ارتقا و اعتلای آموزش های فنی و حرفه ای در دانشگاه فنی و حرفه ای داشتند و از یکسال قبل خواهان تدفین در این دانشکده فنی و حرفه ای بودند.

 گفتنی است این بزرگ مرد، صبح امروز در محل دانشکده فنی و حرفه ای شماره ۲ اصفهان، تشییع و به خاک سپرده شد.

نظرات کاربران