در حال بارگذاری ...
 • بازدید دکتر زمانی معاون اداری مالی و مدیریت منابع و مهندس رفیعی، سرپرست دفتر امور فنی و طرح های عمرانی از دانشگاه فنی و حرفه ای استان گلستان

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گلستان ؛ روز سه شنبه 1400/03/18  دکتر زمانی معاون اداری، مالی و مدیریت منابع و مهندس رفیعی، سرپرست دفتر امور فنی و طرح های عمرانی دانشگاه فنی و حرفه ای در استان گلستان  حضور یافتند و از آموزشکده های فنی و حرفه ای استان  بازدید نمودند.

  در این بازدید، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه ای و هیئت همراه از آزمایشگاه ها، کارگاه ها و ساختمان های آموزشی، اداری و ورزشی و پروژه های عمرانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گلستان  بازدید کردند.
  این بازدید میدانی دو روزه که با حضور در دانشکده دختران کوثر گنبد آغاز شد. پروژه های سالن ورزشی یاس، آزمایشگاه گیاهان دارویی، کارگاه رنگرزی که در سال 1399 اجرا و به اتمام رسید و همچنین خوابگاه دانشجویی ، سالن سلف سرویس وکلاس های آموزشی دانشکده  مورد بازدید و ارزیابی معاون اداری و مالی و سرپرست دفتر طرح های عمرانی دانشگاه قرار گرفت. در ادامه این بازدید نشست هم اندیشی مسئولان در خصوص بررسی و تبادل نظردر خصوص مسائل آموزشکده فنی و حرفه ای دختران گنبد برگزار شد  .در این نشست که با حضورخانم جعفری معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان گنبد کاووس برگزار شد،

  دکتر کشیری ،رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان گلستان گفت: از حضور دکتر زمانی و هیئت همراه به جهت حضوردر استان گلستان تقدیر می کنیم و این سفر را   منشاء خیر و برکات فراوانی می دانیم  و در گزارشی اجمالی روند شروع و خاتمه پروژه های مذکور را اعلام نمودند و مشکلات موجود در بخشهای مختلف مانند کمبود فضای کارگاهی و آموزشی ، عدم بروزرسانی سیستم های گرمایشی و سرمایشی و کمبود امکانات دانشجویی را بازگوکرد و اظهار امیدواری نمودند به یاری خداوندمتعال پس از تخصیص اعتبارات لازم این مشکلات برطرف خواهد شد.

  سپس دکتر میرزا رییس آموزشکده دختران کوثر ؛ ضمن خیر مقدم به حاضران ، در  سخنانی به معرفی دانشکده فنی و حرفه ای کوثر پرداختندو پتانسیلهای موجود در بدنه دانشگاه فنی و حرفه ای را بسیار بالا توصیف کرد و عنوان کرد باید از این پتانسیل ها در سایر حوزه ها استفاده تخصصی شود.

  ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به پروژه های کارگاه رنگرزی و آزمایشگاه گیاهان داروی اشاره کرده و آن را در منطقه منحصر به فرد خواندند .وی گفت: انشاالله پس از اتمام کرونا شاهد درآمد زایی آن خواهیم بود

  در ادامه این نشست ، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری گنبد، خانم جعفری تاریخچه آموزشکده کوثر را بسیار خوب ارزیابی کردند و عملکرد این مجموعه را در ارایه آموزش های مهارت محور درخشان توصیف نمودند.

  در پایان این نشست، دکتر زمانی، معاون مالی و اداری دانشگاه فنی و حرفه ای ، ضمن تقدیر و تشکر از دکتر کشیری و دکتر میرزا و مجموعه دانشگاه استان گفتند: وظیفه آموزش های مهارتی تکلیف سختی است و لازمه اجرایی شدن آن در جامعه ارتباط تمامی سازمانها و ارگانهای دولتی می باشد و تنها با یک سازمان یا دانشگاه این امر میسر نمی شود، ایشان از حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تشکر کرد و از حضور ایشان در جلسه ابراز خرسندی نمودند .

  ایشان در بخش دیگری از سخنان خود کارمندان را پیشانی دانشگاه فنی و حرفه ای نامیدند و از زحمات آنان قدردانی کردند .

  در ادامه این بازدید، دکتر زمانی و هیئت همراه در  آموزشکده فنی و حرفه ای پسران علی آباد حضور یافتند . در این بازدیدکه با حضورمسئولان استانی و شهرستانی ،دکتر عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و آقای جمالی فرماندار شهرستان انجام شد در خصوص مسائل مختلف مالی و عمرانی بحث و تبادل نظر شد. در این بازدیدمهندس رحیمی ، رییس آموزشکده فنی و حرفه ای پسران علی آباد کتول ، توضیحات مبسوطی در خصوص آموزشکده و امکانات آن بیان نمودند. دکتر کشیری نیز گزارش کاملی از کلیه بخش های دانشگاه استان اظهار کردند. در این بازدید دکتر زمانی ضمن تشکر از حضور همکاران؛ در خصوص پروژه های عمرانی نیمه تمام و چگونگی جذب اعتبار از سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی بیان نمودند و خواستار آماده نمودن مستندات این طرح ها شدند.

   

  دکتر عابدی ،رییس سازمان برنامه و بودجه استان گلستان نیز ضمن بازدید از پروژه های عمرانی در خصوص تکمیل آن ها قول مساعدت دادند. همچنین فرماندار شهرستان علی آباد از آموزشکده های فنی و حرفه ای به عنوان رکن اصلی مهارت آموزی در جامعه یاد کردند و  افزودند: رویکرد کلان کشور باید به سوی مهارت افزایی از طریق دانشگاه فنی و حرفه ای باشد.

  گفتنی است ، بازدید از آموزشکده های دختران مائده گرگان ، سایت شهریار آموزشکده فنی و حرفه ای پسران شهید چمران ، بازدید از دانشکده امام علی (ع) کردکوی و نشست خبری با خبرگزاری شبستان و علم و فناوری استان گلستان نیز از برنامه های این بازدید و سفردوروزه بوده است . همچنین جلسه مجازی شورای اداری نیز با حضور گرم و صمیمی معاون اداری و مالی دانشگاه فنی و حرفه ای و سرپرست دفتر طرح های عمرانی ، مهندس رفیعی پیرامون مسائل اداری و مالی  با حضور کلیه روسای دانشکده های فنی و حرفه ای استان و کارکنان برگزار و دکتر زمانی به کلیه سوال ها و پرسش ها به طور کامل پاسخ گفتند.

  نظرات کاربران