در حال بارگذاری ...
 • آیین اختتامیه سومین جشنواره رویش دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شد

  دانشجویان، کانون ها ، آموزشکده ها و دانشکده های برتر سومین جشنواره رویش دانشگاه فنی و حرفه ای طی مراسم با شکوهی در آیین اختتامیه معرفی شدند.

  به گزارش دفتر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی، سومین جشنواره دانشگاهی رویش یکشنبه 26 اردیبهشت ماه 1400 با معرفی آثار برتر دانشجویان و اعضای کانون های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشگاه فنی و حرفه ای به کارخود پایان داد.

  در این مراسم که به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران برگزار شد، دکتر غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای، دکتر مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای، دکتر حیاتی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران، حجت الاسلام بنیان جوادی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه فنی و حرفه ای، دکتر دستگردی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص اهمیت و ابعاد جشنواره رویش و لزوم توجه بیشتر به امور فرهنگی به ایراد سخن پرداختند.

  پخش کلیپ های معرفی استان مازندران، معرفی مراکز 12 گانه دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران، فرایند برگزاری جشنواره، معرفی دانشجویان و کانون های برتر و اجرای زنده موسیقی محلی مازندرانی از دیگر برنامه های آیین اختتامیه سومین جشنواره رویش دانشگاه فنی و حرفه ای بود.

  در این مراسم  از بین 1289 اثر که در بخش های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود،112 اثر برتر دانشجویان و اعضای کانون‌های فرهنگی، هنری، دینی و اجتماعی دانشگاه فنی و حرفه ای در زمینه پوستر، خوشنویسی، نگارگری و تذهیب، فرش و گلیم، مصنوعات چوبی، سفالی، پارچه ای، شعر، داستان کوتاه، فیلم و عکس، نمایشنامه و فیلمنامه نویسی، تک نوازی سازهای ایرانی و جهانی، موسیقی نواحی، مسئولیت اجتماعی و نثر و ادبی و .... معرفی و از نفرات،کانون ها، آموزشکده ها و دانشکده های برتر سومین جشنواره رویش دانشگاه فنی و حرفه ای قدردانی شد و با توجه به شرایط و محدودیت های کرونایی، تعداد محدودی از این دانشجویان منتخب دعوت به عمل آمده، مورد تجلیل قرار گرفتند.

  بر اساس ارزیابی هیات داوران سومین جشنواره رویش دانشگاه فنی و حرفه ای ، دانشجویان استان مازندران در این دوره از جشنواره مقام اول را کسب کردند و استان البرز و تهران هم به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به دست آوردند. 

  دفتر برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

  نظرات کاربران