در حال بارگذاری ...
 • بازدید دکتر صالحی عمران ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای کشور از دانشگاه فنی و حرفه ای استان لرستان

   

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان لرستان؛ پیرو هماهنگی های انجام شده توسط دکتر الماسی رئیس محترم دانشگاه فنی و حرفه ای استان لرستان؛  دکتر صالحی طی سفری دو روزه با هدف بازید از مجموعه مراکز این استان و آشنایی نزدیک با امکانات، موانع ، اقدامات صورت گرفته، پروژه های در حال انجام و پیشرفت های صورت گرفته در این استان روز چهارشنبه ١٨ فرودین ماه در مرکز استان حضور یافتند. در آغاز ضمن خوش آمدگویی کارکنان مراکز دختران و پسران به دکتر صالحی، وی بلافاصله به بازدید از مجموعه پرداخت. در این بازدید که با حضور تیم خبری صدا و سیمای استان لرستان و خبرگزاری هفته نامه یافته همراه بود؛ از کارگاه های مکانیک خودرو؛ برق و الکترونیک؛ عمران، معماری، کامپیوتر، مرکز رشد و خلاقیت،مرکز کارآفرینی و مشاوره شغلی ؛ سالن ورزشی، زمین چمن، ساختمان آموزش و خوابگاه های مرکز پسران خرم آباد، زمین های بایری که اکنون زیر کشت گیاهان دارویی و محصولات کشاورزی رفته، پروژهای نیمه تمام و زمین بایر جنب دیوار شرقی این مرکز حضور و بازدید بعمل آوردند و نقطه نظرات خود را جهت ادامه فرایند ارتقا کیفیت که در این استان شروع شده را بیان کرد. در ادامه وی با حضور در آموزشکده دختران خرم آباد ضمن بازدید از محوطه که بخشی از آن زیر کشت گیاهان داروئی می باشد و همچنین کارگاه تولید ماسک را بازدید و از کارگاه طراحی و دوخت و معماری این مرکز که با پیشرفت بالای ٨٠ درصد در حال تکمیل می باشد بازدید نمود. در ادامه رییس دانشگاه با حضور در سایت ٢ مرکز پسران خرم آباد در مجاورت پلیس راه خرم آباد ضمن بازدید از این مرکز در خصوص نحوه خصوصی سازی و تغییر کاربری با فضای فیزیکی این مجموعه آشنا شد در پایان بازدید به اتفاق سایر معاونین و برخی کارکنان با حضور در خوابگاه دختران خرم آباد واقع در کوی آزادگان با مشکلات فیزیکی این فضا آشنا شده که دکتر الماسی خواهان پیگیری جدی تر جهت تسریع در فرایند حقوقی صدور سند این مجموعه را درخواست نمود. پس از اتمام بازدیدها با توجه به برنامه ریزی انجام شده وی به اتفاق دکتر الماسی و سرکار خانم زارعیان به دیدار دکتر خادمی استان لرستان و معاون سیاسی وی دکتر ثمینی رفته که در این جلسه ضمن معرفی دانشگاه فنی و حرفه ای ؛ قول های مساعدی از طرف استانداری جهت برخی همکاری ها در راستای حل مشکلات مراکز داده شد. در پایان روز راس ساعت ٢٠:٣٠ جلسه شورای اداری با حضور دکتر صالحی؛ ریاست استان و معاونین و حراست تشکیل شد و از نزدیک شنونده مسائل و مشکلات بوده که در پایان راه کارهایی برای ارتقا و افزایش هر چه بیشتر کیفیت آموزش های عملی ارائه نمودند.

  در نخستین ساعات روز دوم سفر دکتر صالحی جهت بازدید از آموزشکده های اقماری (پسران بروجرد، دورود و دختران بروجرد)، در شهرستان های بروجرد، دورود که ایشان به همراه دکتر الماسی حضور یافتند.

  در نخستین ساعات صبح که با رعایت کامل پروتکل ها و دستورالعمل های بهداشتی شرایط کرونایی جناب دکتر صالحی عمران به همراه دکتر الماسی از بخش های مختلف آموزشکده فنی و حرفه ای پسران بروجرد بازدید به عمل آوردند.

  دکتر صالحی عمران در راستای برنامه ریزی دقیق جهت ارتقا سطح آموزشی ، جذب دانشجو و ارتباط بیشتر با صنعت مطالب ارزشمندی بیان کرد و ضمن بازدید از فضای فیزیکی آموزشی، کانون رشد،خلاقیت و نوآوری ، سلف سرویس ، کارگاه ها ، خوابگاه و کارگاه تولیدی شکری در خصوص همکاری و تنظیم تفاهم نامه جهت مشارکت در معرفی و فروش محصولات غذایی شکری توسط دانشگاه فنی و حرفه ای و کسب درآمد ارائه طریق نمود همچنین برای تجهیز کارگاه ساخت و تولید و خرید یک دستگاه cnc توسط دانشگاه فنی و حرفه ای قول مساعد داد و برای تجهیز کارگاه مکانیک خودرو مقرر کرد که یکی از خودروهای کارگاه مکانیک خودرو استان به بروجرد تخصیص یابد.

  درپایان این بازدید مهندس نصرالهی درمورد تعداد دانشجویان، اساتید ، توانمندی ها و اهداف آموزشکده گزارش تکمیلی ارائه کرد.

  وی در ادامه در خوابگاه دختران واقع در شهرک اندیشه حضور یافتند و پس از بازدید از خوابگاه به آموزشکده دختران بروجرد رفته و با حضور خانم کردی و معاون اداری مالی و دیگر کارکنان اداری به بررسی مسائل و مشکلات و تنگناهای موجود در مسیر جذب دانشجو و رشته پرداختند.

  در ادامه سفر در شهرستان دورود و آموزشکده فنی و حرفه ای این شهر حضور پیدا کرد که دکتر صالحی به همراه دکتر الماسی و رئیس آموزشکده فنی دورود آقای یاراحمدی به بازدید از محیط اداری ، آموزشی و خوابگاه پرداختند و با توجه به بازدید بعمل آمده به بررسی برنامه ریزی ها و آینده نگری ها پرداختند و نقطه نظرات ارزشمندی بیان نمود.

  وی در ادامه سفر خود به شهرستان الیگودرز رفته و در دانشگاه پیام نور با رؤسای دانشگاه پیام نور به بحث و تبادل نظر درخصوص احداث آموزشکده فنی و حرفه ای این شهرستان پرداختند که در پایان صحبت ها به محل احداث آموزشکده مذکور رفته و محل احداث را مورد بازدید قرار دادند.
  ظهر همان روز با حضور دکتر صالحی عمران ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان، دکتر الماسی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان لرستان، فرماندار الیگودرز، معاون فرماندار، دکتر یوسفوند رئیس دانشگاه پیام نور استان جلسه ای ترتیب داده شد که نماینده مردم الیگودرز آقای خدابخشی نیز مهمان تلفنی این جلسه بود و به نکاتی درخصوص احداث آموزشکده فنی و  حرفه ای الیگودرز به بحث و تبادل نظر پرداختند .

  این سفر دو روزه با صرف ناهار و نماز در محل فرمانداری شهرستان الیگودرز و با حضور جمع فوق الذکر پایان پذیرفت.

  نظرات کاربران