در حال بارگذاری ...
 • تقدیر و تجلیل فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان گلستان از ریاست و تعدادی از کارکنان آموزشکده فنی و حرفه ای دختران کوثر گنبد کاووس (گلستان)

  به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران کوثر گنبد؛ در مراسمی ،سرهنگ فرامرزی، فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان گلستان؛ از دکتر میرزا رییس آموزشکده فنی و حرفه ای دختران کوثر گنبدو تعدادی از کارکنان به خاطر فعالیت و تلاش در حوزه مدافعان سلامت و همچنین دوخت ماسک و انواع لباس بیمارستانی در ایام کرونا تقدیر به عمل آورد .

  دکتر میرزا در این مراسم گفت :  در ایام کرونا مردم ایران ثابت کردند ، با کمک رسانی ،همدلی و در کنار هم بودن می توان تمامی مشکلات را حل نمود . کارمندان آموزشکده فنی و حرفه ای دختران کوثر گنبد نیز  در کنار مردم عزیز در یاری رساندن به مردم نیازمند همیشه حضوری فعال داشته اند.

  در ادامه سرهنگ فرامرزی ضمن تشکر از برگزاری این مراسم در آموزشکده کوثر اظهار داشت:  آموزشکده کوثر همراه همیشگی کارهای عام المنفعه در منطقه بوده است و ما از زحمات پرسنل آموزشکده تشکر و قدردانی می نماییم ، این آموزشکده در سیل دو سال قبل و همچنین در ایام کرونا نیز زحمات زیادی را پذیرا شده است و بر خود واجب دانستیم  در این فرصت از زحمات این عزیزان تقدیر و تشکر نماییم .

  شایان ذکر است، این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه به دکتر میرزا به خاطر فعالیت های اجتماعی در گنبد و تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیازمند و همچنین اهدای لوح تقدیر به تعدادی از کارکنان فعال در بخش سلامت پایان یافت.

  نظرات کاربران