در حال بارگذاری ...
 • کاشت 30 هزار نهال، همزمان با هفتة درختکاری در آخرین سال قرن حاضر

   

  به گزارش اداره کل روابط عمومی، دکتر حسین سلمانی، مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه در مصاحبه با روابط عمومی بیان داشت: در سال 1396 و در راستای تحقق دانشگاه سبز، غرس بیش از  30 هزار اصله نهال مثمر و غیر مثمر با شعار «هر دانشجو، یک درخت»، در دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای سراسر کشور صورت گرفت. کاشت بیش از 30 هزار اصله نهال دیگر  در سال 1397 به این مجموعه اضافه شد؛ اقدامی ارزنده و سودمند که در ماه پایانی دو سال پیاپی انجام پذیرفت. در سال 1398 با آغاز همه‌گیری ویروس کرونا و شیوع گستردة بیماری در کشور، همیاری و همدلی با کادر محترم درمانی ضرورت یافت و هم و غم دانشگاه به سمت تهیه و تولید بیش از 3 میلیون اقلام پزشکی و بهداشتی معطوف گردید.

   

  امسال باری دیگر، به لطف خداوند و همکاری و همراهی خانوادة بزرگ دانشگاه فنی و حرفه‌ای، کاشت 30 هزار نهال مثمر و غیرمثمر دیگر در دستور کار دانشگاه قرار گرفته است که می‌تواند در قالب کاری نیک و خیرخواهانه و در حمایت از طبیعت و حفاظت از محیط زیست‌مان، یادگاری ارزشمند برای نسل‌های آینده محسوب گردد.

   

  بر این اساس، دانشکدة کشاورزی نیشابور نیز به عنوان دبیرخانه و هماهنگ‌کنندة عملیات اجرایی این طرح خداپسندانه با سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه‌ای انتخاب شده است. ضمن دعوت گسترده از رؤسای استانی، رؤسای مراکز تابع، استادان، همکاران و دانشجویان گرامی به مشارکت در طرح «پویش ملی همکاشت»، انتظار می‌رود در به سرانجام رساندن این طرح عام‌المنفعه حداکثر پیگیری و مشارکت به عمل آید.

   

  نظرات کاربران