در حال بارگذاری ...
 • در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح شد؛
  افزایش ۵۰ درصدی حقوق کارکنان دانشگاه فنی و حرفه‌ای


  رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور گفت: در آینده حقوق اعضای غیر هیات علمی و کارکنان دانشگاه افزایش ۵۰ درصدی خواهد داشت.

  ابراهیم صالحی عمران، رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم در ۱۷۶ دانشکده استان، اظهار کرد: نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم در دانشکده‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای بستگی به تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا دارد.

  او افزود: از آنجایی که دروس عملی و کارگاهی در دانشگاه فنی و حرفه‌ای بیش از ۷۰ درصد درس‌ها را شامل می‌شود، از برگزاری امتحانات به شیوه حضوری استقبال می‌کنیم، اما شیوع کرونا و اهمیت سلامتی دانشجویان برگزاری مجازی امتحانات را در اولویت قرار داده است.

  صالحی عمران تصریح کرد: برای برگزاری کلاس‌های عملی تا کنون با چالش‌های جدی رو به رو بوده ایم و روند اجرای آن‌ها را به دانشکده‌های مستقل سراسر کشور واگذار کرده ایم تا در صورت عادی شدن شرایط از برگزاری کلاس‌های عملی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی عقب نمانند.

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور درباره حقوق اعضای هیات علمی و غیرهیات علمی این دانشگاه، گفت: برای افزایش حقوق اعضای هیات علمی هیچ تصمیم جدیدی اتخاذ نشده، اما ۵۰ درصد به حقوق اعضای غیر هیات علمی و کارکنان در آینده اضافه می‌شود. البته تا کنون مجوز‌های لازم از سوی سازمان برنامه و بودجه در این زمینه داده نشده است.

  نظرات کاربران