در حال بارگذاری ...
 • آغاز فصل جدید همکاری بانک تجارت با دانشگاه فنی و حرفه ای

    بانک تجارت و دانشگاه فنی و حرفه ای در راستای افزایش همکاری های دوجانبه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی، در قالب این تفاهم نامه که به امضای دولت آبادی مدیر عامل بانک تجارت و دکتر صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای رسید، بانک تجارت خدمات و تسهیلات بانکی مورد نیاز دانشگاه را بر اساس سیاست های پولی بانک مرکزی ارائه کرده و طرفین از ظرفیت های متقابل یکدیگر در بخش فناوری اطلاعات(IT) استفاده می کنند.

  بنابراین گزارش، دولت آبادی در مراسم انعقاد این تفاهمنامه با اشاره به پیشینه بانک تجارت در ارائه خدمات بانکی گفت: این بانک ظرفیت های متعددی را بویژه در بخش خدمات ارزی و بانکداری بین الملل در اختیار دارد و انواع خدمات بانکی را از طریق 1500 شعبه داخلی و شعب بانک در خارج از کشور به مشتریان ارائه می کند.

  مدیر عامل بانک تجارت افزود: ارائه خدمات ارزی و ریالی به بزرگترین پروژه های عمرانی و زیر بنایی در بخش های مختلف همچنان در شرایط کنونی کشور بواسطه تحریم ها نیز ادامه داشته و به عنوان بزرگترین شرکت بورسی کشور حمایت از بخش های مختلف اقتصادی را وظیفه خود می دانیم.

  وی با اشاره به تعامل دیرینه بانک با دانشگاه ها تاکید کرد: استقرار شعب بانک در محل دانشگاه ها و استمرار خدمت رسانی به جامعه دانشگاهی کشور در سایر شعب سراسرکشور در همه حال جزو برنامه های بانک تجارت قرار دارد و امیدواریم با انعقاد این تفاهمنامه حداکثر رضایت دانشگاه فنی و حرفه ای از خدمات بانک فراهم شود.

  صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای نیز سابقه همکاری مثبت بانک تجارت با وزارت علوم را زمینه ساز ایجاد تعامل گسترده با اکثر دانشگاه های کشور دانست و گفت: تجربه مثبت دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور در همکاری با بانک تجارت این تعامل را به رابطه ای برد- برد تبدیل کرده و به دلیل رضایت از این همکاری همواره در صدد تحکیم ارتباط با بانک تجارت بوده ایم.

  صالحی عمران یادآور شد: ارتباط دانشگاه فنی حرفه ای با 200 هزار دانشجو در سراسر کشور فرصتی مناسب را برای بانک تجارت در استفاده از این ظرفیت ها بوجود آورده که از این طریق ارتباط خود را با دانشگاه افزایش دهد.

   

   

  نظرات کاربران