در حال بارگذاری ...
 • بازدید دانشجویان کانون هلال احمر دانشکده فنی وحرفه ای دختران شاهرود از سرای سالمندان

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای استان سمنان ،  جمعی از اعضاء کانون دانشجویی هلال احمر دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود از سرای سالمندان شاهرود بازدید و از سالمندان ساکن در این موسسه عیادت نمودند.

  در این بازدید و در فضایی آکنده از مهر و محبت ، اعضاء کانون دانشجویی هلال احمر دانشکده به مقام شامخ پدران و مادران حاضر در این آسایشگاه احترام گذاشتند.

  دبیر کانون دانشجویی هلال احمر دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود در حاشیه این بازدید گفت: شاید نتوان در وصف خوبی هایشان کلامی بیان کرد ولی باید بگوئیم پدر و مادر را می‌توان بزرگترین واژه در توصیف عشق دانست.

  وی هدف از این کار را تکریم سالمندان و ایجاد رأفت بین جوانان ، دانشجویان و سالمندان و تسکین آلام سالخوردگان و تکریم و احترام پدران و مادران پیر جامعه در خانه سالمندان عنوان کرد و گفت: این دوره ، دورانی از زندگی است  که با کسب انبوهی از تجربه می‌توان به دیروز ، امروز و فردا نگریست و سالمند همچون گنجی است گرانبها که باید فرصت تکریم و تعظیم او را مغتنم شمرد و این توفیق را به نیکی پاس داشت.

  خانم دهقان  گفت: کانون دانشجویی هلال احمر دانشکده فنی و حرفه ای دختران شاهرود ،  بصورت مستمر اقدام به فعالیت های عامه پسند و نیک اندیشانه نموده که از جمله این موارد می توان به برگزاری کلاس های آموزشی کمک های اولیه در سطوح مختلف ، برپایی ایستگاه های سلامت ، راه اندازی اردوهای جهادی و امداد رسانی اشاره نمود.

  نظرات کاربران