در حال بارگذاری ...
 • سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای منصوب شد

  سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای منصوب شد.

  دکتر ابراهیم صالحی عمران؛ رییس دانشگاه فنی و حرفه ای، طی حکمی در مورخ 98/08/06  دکتر سید حیدر میرفخرالدینی را به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای منصوب کرد.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی، در متن انتصاب ایشان آمده است:

  جناب آقای دکتر سید حیدر میرفخرالدینی

   نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده­ی جنابعالی در حوزه آموزش عالی، به موجب این ابلاغ به سمت «سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای» منصوب می شوید.

  "امید است با استعانت از ایزد متعال و به مدد دانش و درایتی که بحمداله از آن برخوردارید و با تاسی از منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ضمن اهتمام در جهت ارتقاء ، توسعه ، شکوفایی و تحقق هر چه بیشتر و برجسته تر اهداف و آرمان های والای وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در راستای منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی، صداقت کاری و توجه به امر صرفه جویی در بیت المال با بهره مندی از توانایی و همدلی نیروهای آن دفتر در انجام امور محوله موفق و سربلند باشید."

  گفتنی است با عنایت به بازنشستگی دکتر رضا زنگنه مطلق معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای، رییس دانشگاه فنی و حرفه ای طی پیام جداگانه ای از زحمات و خدمات ارزنده ایشان در مدت زمان تصدی این معاونت تقدیر و تشکر بعمل آورد.

  میرفخرالدینی عضو هیات علمی دانشگاه یزد با مرتبه دانشیاری است در کارنامه  اجرایی وی، رییس دانشگاه آزاد یزد، معاون دانشجویی دانشگاه یزد و رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد را می توان نام برد.

  لازم به ذکر است میرفخرالدینی در سال 91 بعنوان پژوهشگر برتر استان یزد شناخته شد. وی مولف 12 کتاب تخصصی است و بیش از 100 مقاله آی اس آی و علمی پژوهشی را تالیف کرده و  مجری 14 طرح پژوهشی نیز هست.

                                                                                                                                       

   

   

   

  نظرات کاربران