در حال بارگذاری ...
 • نشست با مدیران ارشد کنفدراسیون صنعت ایران در راستای اجرای طرح برند ملی دانشگاه فنی وحرفه ای

  به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی و حرفه ای دختران تهران ولی عصر (عج) ،نشستی با هدف معرفی طرح برندملی به صنایع وجلب مشارکت صنایع در ایجاد ارتباط موثر صنعت با دانشگاه با حضوردکتر فعال رییس دانشکده ولی عصر (عج) و دکتر زمانی سرپرست مرکز کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه فنی وحرفه ای و مدیران ارشدکنفدراسیون صنعت ایران درمورخ پانزدهم مرداد در سازمان کنفدراسیون برگزارشد.
  در این نشست ماموریت دانشگاه فنی وحرفه ای وطرح تجهیز کارگاه ها وآزمایشگاه های دانشگاه با مشارکت صنایع وبنگاه های اقتصادی معرفی شد. 
  ارائه راهکارهایی برای جذب موثر کارآموزان در صنعت، اجرای دوره های آموزشی کوتاه مدت بین صنعت ودانشگاه، احصاء نیازهای آموزشی صنایع و تربیت نیروی انسانی مورد نیاز صنعت توسط دانشگاه از دیگر موارد مطروحه در این نشست بود.
   دکتر داریوش مهاجر دبیر کنفدراسیون صنعت ایران با ذکر اهمیت اجرایی شدن ارتباط دانشگاه و صنعت آمادگی کنفدراسیون را در حمایت از طرح برندملی اعلام کرد و مقررشد برای عملیاتی شدن اهداف این طرح کارگروهی مشترک از نمایندگان دانشگاه فنی وحرفه ای و کنفدراسیون تشکیل و محورهای مورد نظر این طرح پیگیری شود.
  گفتنی است کنفدراسیون صنعت ایران یک انجمن صنفی مهم در جهت پاسخگویی نیازهای کلان صنعت و کارآفرینان است که با حضور نمایندگان بیش از 70 تشکل بزرگ صنعتی که برخی از آنان بیش از 50 سال سابقه و هزاران  عضو دارند، تشکیل شده است.

  نظرات کاربران