در حال بارگذاری ...
 • اعتبارات مربوط به آماده­ سازی و اعزام دانشجویان شرکت کننده دانشگاه فنی و حرفه­ ای در چهارمین المپیاد ورزش­های همگانی دانشگاه­های کشور ابلاغ شد

  نظر به این­که المپیاد ورزش همگانی دانشجویان دختر از 26 لغایت 31 تیر ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه الزهرا و المپیاد ورزش همگانی دانشجویان پسر از 3 لغایت 8 مرداد ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه بوعلی همدان برگزار می­گردد. 50تیم ورزشی در قالب حدود 280 نفر ورزشکار در دو بخش دختران و پسران دانشجوی دانشگاه فنی و حرفهای موفق به کسب سهمیه برای حضور در مرحله نهایی چهارمین المپیاد ورزش­های همگانی وزارت علوم شده­اند. با بهره­گیری از منابع مالی که توسط معاونت محترم اداری و مالی دانشگاه، به استان­ ها ابلاغ گردیده، خود را برای حضور شایسته در این المپیاد ورزشی (ملی) آماده می­نمایند.

  ضمناً لازم است کلیه استان­ها و مراکز تابعه آن­ها در بازه زمانی مقرر نسبت به ثبت نام و حصول اطمینان از نهایی شدن مراحل مختلف آن در سامانه­های اعلام شده، اقدام لازم معمول دارند، مشخصات لباس دانشجویان شرکت کننده و نحوه­ی واریز حق شرکت در المپیاد و ... در دستوالعمل­های جداگانه به استان­ها در تاریخ 15تیر ابلاغ گردیده است.

  شایان ذکر است مسئولین محترم تربیت بدنی مراکزی که در المپیاد ورزشی دانشجویان شرکت کننده دارند لازم است با توجه به زمان پذیرش در المپیاد و زمان خروج، نسبت به تدارک وسیله نقلیه یا تهیه بلیط رفت و برگشت به شهر برگزاری المپیاد اقدام نموده و همه روزه به سایت چهارمین المیپاد ورزشی وزارت علوم https://bit.ly/2JilPbR مراجعه و از آخرین اطلاعات و تغییرات آگاهی و اطلاع لازم را کسب نمایند.

  اداره کل تربیت بدنی

  نظرات کاربران