در حال بارگذاری ...
 • مصاحبه رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان خراسان شمالی با خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان شمالی:
  ایرنا رسانه ای موثق و قابل اعتماد است
  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان شمالی گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی در مقایسه با دیگر رسانه ها و نیز فضای مجازی، منبع خبری موثق و مورد اعتماد است.
  دکتر قربانعلی رسام روز یکشنبه در بازدید از مرکز ایرنا در استان خراسان شمالی، اظهار داشت: خبرگزاری جمهوری اسلامی با داشتن نیروهای حرفه ای و رعایت دقت و درستی در انتشار اخبار اعتماد مخاطبان را برمی انگیزد.
  وی از ایرنا به عنوان یک مرجع محکم خبری یاد کرد و افزود: باتوجه به حوادث ناشی از بارندگی ها و وقوع سیلاب های اخیر در کشور ، ایرنا به درستی عمل کرده و منبعی موثق برای هشدارها و اطلاع رسانی های این حوزه بوده است.
  وی با اشاره به شعار ایرنا، گفت: خبرگزاری جمهوری اسلامی همواره صحت اخبار را در نظر دارد و خبرهای منتشره آن به نقل از منابع موثق ارائه می شود که اعتماد مخاطب نتیجه این رویکرد است.
  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان شمالی، خواستار همراهی و همکاری ایرنا با این مرکز آموزش عالی شد و گفت: اگر رسانه در کنار مراکز آموزشی باشد خدمات آنها بیشتر دیده می شود و اگر ضعف و کاستی نیز در کار آنان باشد با همکاری رسانه مشکلات زودتر از سر راه برداشته می شود.
  دکتر رسام تاکید کرد: حتی نقد رسانه از عملکرد دانشگاه نیز امری مبارک است که می تواند به حل زودتر مشکلات و نارسایی ها بینجامد.
  وی رسانه را ابزار فرهنگ سازی در جامعه دانست و افزود: ایرنا با داشتن خبرنگاران توانمند، در زمینه فرهنگ سازی، اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه، با تولید محصولات خبری ارزشمند، عملکرد مطلوب و رضایت بخشی داشته است.
  رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی خراسان شمالی نیز با ارائه گزارشی از نحوه فعالیت این رسانه، تعامل با دانشگاهها و مراکز آموزش عالی را از اولویت های این خبرگزاری برشمرد.
  وی با اشاره به سال «رونق تولید»، فعالیت دانشگاه فنی و حرفه ای را همسو با شعار سال و در بسترساز تولید و اشتغال خوانده و بر این اساس همکاری و تعامل بیشتر با این دانشگاه را یک رسالت عنوان کرد.
  دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان شمالی مشتمل بر پنج دانشکده در چهار شهرستان استان، هم اکنون سه هزار دانشجو دارد.

   

  نظرات کاربران