در حال بارگذاری ...
 • امضای تفاهم نامه صدا و سیما با دانشگاه فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری

   

  تفاهم نامه همکاری ما بین دانشگاه فنی و حرفه ای استان و سازمان صدا و سیما استان چهار و محال و بختیاری به امضاء رسید.
  این نشست با حضور ریاست ، معاونان دانشگاه فنی و حرفه ای استان و مدیر کل سازمان صدا و سیما و جمعی از معاونان و روسای واحد های صدا و سیما در روز شنبه مورخ 12/8/97 در محل سالن جلسات مرکز صدا و سیما شهرکرد ، با هدف مشارکت و حمایت از تولیدات علمی و معرفی دانشگاه فنی و حرفه ای ، اساتید و دانشجویان مخترع و خلاق این مرکز تشکیل شد.
   در ابتدای این نشست مهندس صفاری ،مدرس دانشگاه فنی و معاون فنی صدا و سیما  ضمن اشاره به اهمیت تعامل سازنده بین صنعت و دانشگاه با اشاره به شعار « ما می توانیم و امروز ما  توانسته ایم » با معرفی پروژه  ارائه شده از توانمندی های اساتید و دانشجویان دانشکده فنی به خوبی یاد کرد .
   در ادامه دکتر بهروز شایق ، ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری شروع این همکاری را به فال نیک گرفت و با معرفی کلی دانشگاه فنی و حرفه ای از وجود 173 دانشکده در کشور و پنج مرکز آموزشی در استان خبر داد و با اشاره به سخنان گهر بار مقام معظم رهبری (مدظلی العالی) در راستای اعتلای اقتصاد مقاومتی  از وجود پنجه های کار آمد و دانشجویان فعال و دست به آچار این مرکز به عنوان کار آفرینان فعال عرصه علم و صنعت نام برد و تبلیغ در زمینه معرفی دانشگاه فنی و حرفه ای و تشویق داوطبان  برای ادامه تحصیل در این مراکز دانشگاهی را خواستار شد .
   شایق در ادامه ضمن اشاره به برنامه پنجم توسعه گفت دانشگاه فنی و حرفه ای تنها دانشگاهی است که توانسته است مجوز گسترش رشته های فنی حرفه ای را در راستای تکمیل مهارت های پیشرفته و تقاضای بازار کار داشته باشد و این مطلب نشانگر توجه خاص وزارت علوم تحقیقات و فناوری به آموزش های مهارتی است .
   مهرداد عظیمی ،  مدیر کل صدا و سیمای استان چهار و محال و بختیاری  ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئولین دانشکده و مرکز صدا و سیمای استان با اشاره به لزوم همکاری بین این مرکز از اجرای طرح های ارزشمندی که بین این مراکز به انجام رسیده است خبر داد و گفت :ما به انجام چنین تفاهم نامه ای علاقه مندیم و از آن استقبال می کنیم و برگزاری چنین جلساتی را الزامی می دانیم . وی در ادامه از مسئولین خواست ، با توجه به اوضاع و شرایط موجود ، بحث تحریم ها و وجود دشمنان قسم خورده  ، شایسته است نیازهای مرکز صدا و سیما را به عنوان پروژه به دانشگاه فنی و حرفه ای معرفی کنند تا با حمایت این مرکز اجرایی شوند . وی در ادامه با توجه به توانایی اصحاب رسانه قول همکاری دادند که در بحث معرفی دانشگاه و افراد نخبه همکاری لازم را داشته باشند و فضا لازم را فراهم نمایند .

   

  نظرات کاربران