در حال بارگذاری ...
 • برگزاری دومین نشست تخصصی کمیته راهبردی مدیریت رشته های دریانوردی کشور دردانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد


  به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد، دومین نشست تخصصی کمیته راهبردی مدیریت رشته های دریانوردی کشور با حضور دکتر زنگنه معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فنی و حرفه ای و روسای دانشگاه های فنی و حرفه ای استان هرمزگان ، بوشهر، گیلان و مازندران و جمعی از نمایندگان اداره بندر نوشهر و  شرکت خصوصی باشگاه تفریحات افشید دردانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد برگزار شد. در ابتدا جلسه دکترحسن زارع ضمن خوش آمد گویی به حضار به اهمیت برگزاری این جلسات اشاره کرد. در ادامه خانم بختیاری رییس مرکز کارآفرینی و ارتباط با صنعت دانشگاه گزارشی از روند برگزاری جلسه قبل ارائه کرد و اظهار امیدواری کرد بحث iso تا پایان بهمن به اتمام برسد و مطالبی در خصوص تغییر سرفصل رشته های دریایی، تجهیزات کارگاهی و آزمایشگاهی و آموزش مدرسین بیان کرد.
  سپس دکتر زنگنه درباره اهمیت وجود استاندارد سازی و بروز نمودن سرفصل ها، استاندارد های مربوط به تجهیزات و محیط آموزشی مناسب اشاره کرد و خواستار مساعدت ویژه ادره بندر نوشهر در این خصوص و همچنین آموزش دانشجویان دریایی در دوره ای زیر 500 تن و زیر 3000 تن شد.
  در ادامه تفاهم نامه بین دانشگاه فنی و حرفه ای به نمایندگی دکتر زنگنه و شرکت خصوصی باشگاه تفریحات افشید به نمایندگی مهندس آزاد منش در خصوص ساخت هواپیما های فوق سبک و هواپیمای های تفریحی منعقد شد.
  در پایان هر یک از حضار به بیان نقطه نظرات و دیگاه های خود در خصوص مسائل و مشکلات  موجود در بحث ایزو پرداختند. و مقرر گردید جسله بعدی در محل دانشگاه فنی و حرفه ای استان هرمزگان تشکیل گردد.

   

  نظرات کاربران