در حال بارگذاری ...
 • با حضور معاون فنی و آماری سازمان سنجش کشور
  نشست بررسی ضوابط پذیرش فارغ التحصیلان هنرستان های فنی و حرفه ای در کنکور سال 98 برگزار شد

   

  نشست بررسی و تصمیم گیری در مورد ضوابط پذیرش فارغ التحصیلان هنرستان های فنی و حرفه ای در کنکور سال 98  دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شد.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی، صبح امروز سه شنبه 15 آبان ماه سال جاری، با حضور دکتر جمالی معاون فنی و آماری سازمان سنجش کشور، دکتر حسینی مدیرکل دفتر آموزش فنی و حرفه ای؛ مهندس آذر کیش مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش و مهندس دور اندیش مدیر کل دفتر تالیف کتب درسی فنی و حرفه ای و کاردانش سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پروش در جلسه هیأت رییسه دانشگاه نشست بررسی و تصمیم گیری در مورد شرایط شرکت و ضوابط پذیرش فارغ التحصیلان هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش در آزمون های مرتبط سال 98 در سالن جلسات دفتر ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای برگزار شد.

  بنابراین گزارش این نشست که با حضور اعضای هیأت رییسه دانشگاه فنی و حرفه ای منعقد بود دکتر جمالی گزارشی آماری و تحلیلی از ظرفیت پذیرش دانشجو، متقاضیان و پذیرفته شدگان سال های 92 تا 96 براساس رشته، استان و کد رشته محل ارایه داد و تأثیر نظام 3-3-6 آموزش و پرورش بر نظام آموزشی دانشگاه فنی و حرفه ای مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

  در ادامه دکتر صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای در خصوص نوسازی و بهسازی تجهیزات کارگاه ها و آزمایشگاه های مراکز تابعه، مطالعه و بروز رسانی رشته های نوین مورد نیاز بازار کار و تغییر و به روز رسانی برنامه ریزی درسی آموزش های عالی فنی و حرفه ای مطالبی را بیان کرد. این نشست تخصصی ادامه دارد...

   

   

  نظرات کاربران