در حال بارگذاری ...
 • رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران:
  هشتمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران در دانشکده فنی امام محمد باقر(ع) ساری برگزار گردید.


  هشتمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران با حضور دکتر یوسف نژاد نماینده ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، مهندس بهادری مدیر کل راه و شهرسازی و رئیس دستگاه نظارت بر انتخابات، مهندس بخشنده رئیس هیات اجرایی، دکتر حیاتی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران و اعضای دستگاه نظارت و هیأت اجرایی و حراست روز جمعه 13 مهرماه در دانشکده فنی امام محمد باقر(ع) ساری برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی امام محمد باقر(ع) ساری، دکتر امیر حیاتی اظهار داشت: دانشگاه فنی و حرفه ای استان مازندران با دارا بودن رشته هایی مانند مهندسی عمران و معماری و حضور اساتید متخصص و دانشجویان ماهر، نقش مهمی را در عرصه صنعت ساختمان کشور ایفا می نماید. هدف اصلی دانشکده فنی امام محمد باقر(ع) ساری در برگزاری انتخابات، همکاری و جلب مشارکت گسترده مهندسان در این عرصه مهم صنفی و سرنوشت ساز بوده است. در این انتخابات 34 هزار و 500 نفر حائز شرایط رأی دهی بودند که از این تعداد بیش از 7 هزار نفر به پای صندوق های رأی آمدند و به کاندیداهای مورد نظر خود رأی دادند.
  رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای مازندران ضمن قدردانی از مشارکت اساتید و مهندسان استان مازندران بیان داشت: با همکاری نیروهای انسانی متخصص و تمهید مکان مناسب برای برگزاری هر چه بهتر این امر در دانشکده فنی امام محمد باقر(ع) ساری، انتخابات توأم با قانونمداری، عدالت محوری و امانت داری و صیانت از آرای اعضا در شهر ساری برگزار گردید.
   وی با بیان اینکه انتخابات به صورت تمام الکترونیکی برگزار شد اظهار داشت: در این انتخابات 90 صندوق رأی الکترونیکی در 18 حوزه اخذ رأی قرار داشت که تمامی مراحل از احراز هویت تا شمارش آرا به صورت مکانیزه و با بالاترین ضریب امنیت صورت گرفت.
  لازم به ذکر است آموزشکده های فنی و حرفه ای بهشهر، نوشهر و آمل نیز در برگزاری هشتمین دوره انتخابات هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مازندران مشارکت داشته و میزبان برگزاری انتخابات و جمع آوری آرا بوده اند.

   

  نظرات کاربران