در حال بارگذاری ...
 • موفقیت آموزشکده فنی و حرفه ای دختران کرمانشاه در مسابقه بین المللی طراحی پوستر – اوکراین 2018


  کسب جایزه ویژه هیات داوران مسابقه بین المللی طراحی پوستر اوکراین 2018 توسط یکی از مدرسین و دانشجویان مرکز دختران کرمانشاه
   به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی دختران کرمانشاه: جایزه ویژه هیأت داوران  مسابقه برای حمایت از حقوق زنان در کشورهای خاورمیانه و آفریقایی به  فرشاد عیسی‌پور از مدرسین و کوثر عزیزی  از دانشجویان برای طراحی پوستر با عنوان "غیرمحرمانه "اهدا شد.  
  پنجمین رقابت بین‌المللی «خشونت را متوقف کنید» سال 2018 یک جایزه برای ایده‌های خلاق و مبتکرانه در زمینه گرافیک می‌باشد، هدف از این مسابقه تشویق و شناسایی طراحان  فعال در زمینه‌های خلاق جهت مشارکت در بحثی بسیار مهم در اجتماع به منظور افزایش آگاهی و ایجاد بستری برای پژوهش، مباحثه و اتخاذ تصمیمات سیاسی مترقی است.
  موضوع ویژه رقابت امسال "زنان، برابری، فعالیت‌های مدنی" است.بنا به گفته سازمان دهندگان این رقابت این موضوع به غلبه بر کلیشه‌هایی کمک می‌کند که به واسطه آنها مشارکت زنان در حیات سیاسی اجتماع به طور معمول سرکوب می‌شود.
  در مجموع 1010 اثر برای این مسابقه دریافت شده است. در این  مسابقه 19 کشور، از جمله ایران، ایتالیا، چین، مقدونیه، لهستان، سنگاپور و اکوادور ،آمریکا، آلمان و...شرکت داشتند.

   

  نظرات کاربران