در حال بارگذاری ...
 • بازدید فرماندار جدید سراب از فضای آموزشی آموزشکده فنی سراب


  ثقفی فرماندار سراب به همراه معاون خود از فضاهای آموزشی, رفاهی و کارگاهی آموزشکده فنی علامه امینی سراب بازدید و در جریان ظرفیت ها و مشکلات این دانشکده قرار گرفت. ...
  به گزارش روابط عمومی، رضا نجمی آزاد در حاشیه این بازدید  با بیان اینکه یکی از بهترین راه‌ها برای کاهش آمار بیکاری، تربیت دانش‌آموختگان فنی در رشته‌ها و حرفه‌های مختلف است، خاطرنشان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای می‌تواند به نیاز جامعه به نیروی ماهر و اشتغال‌آفرینی و تولید بیشتر پاسخ دهد.
  وی افزود: با توجه به حضور فرماندار جدید در شهرستان سراب به عنوان عالیترین مقام اجرایی شهرستان، از وی درخواست کردیم که از نزدیک با ظرفیت های دانشکده فنی سراب که مورد تاکید و حمایت دولت و مقام معظم رهبری به لحاظ تربیت تکنیسین های آچار به دست اشتغال آفرین است آشنا شده و مشکلات این واحد را به مراجع بالاتر انتقال دهد.
  نجمی آزاد کمبود هیأت علمی و  نواقص در کارگاه ها،آزمایشگاه ها را از عمده ترین مشکلات دانشکده عنوان و بر اهتمام ویژه دولت تاکید کرد.
  رییس آموزشکده فنی سراب کمبود فضای آموزشی آموزشکده را  مهمترین مشکل آموزشکده عنوان کرد که مانع از محوطه سازی در حد دانشگاه و ایجاد ساختمان جدید و همچنین پذیرش دانشجو ی دختر علی رغم مصوب شدن این دانشکده برای سراب عنوان کرد.
  وی با تقدیر از نماینده سراب در مصوب شدن آموزشکده فنی دختران از فرماندار سراب در خواست کرد تا با همراهی مسئولین شهرستانی گام های عملی سازی ایجاد آموزشکده فنی دختران در سراب برداشته شود.
  نجمی آزاد در ادامه گفت: در حضور فرماندار کارهایی که در زمینه پژوهش، اختراعات، ابداعات ، کارآفرینی و برنامه هایی که برای ارتقای آموزشکده در نظر گرفته شده از جمله تولید درب های منبت با دستگاه سی ان سی تولیدی در دانشکده به فرماندار سراب گزارش شد.
  این مقام مسئول از قول مساعد فرماندار برای تجاری سازی محصولات تولیدی آموزشکده و جذب سرمایه گذاران خصوصی خبر داد.
  وی در پایان از افتتاح کارگاه بزرگ فنی آموزشکده در دهه فجر سالجاری خبر داد.

   

  نظرات کاربران