در حال بارگذاری ...
 • عزم جدی برای توسعه مهارت های فنی و حرفه ای در استان مازندران
  تفاهم نامه همکاری بین استانداری مازندران و دانشگاه فنی و حرفه ای کشور منعقد شد

   

  استاندار مازندران و رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور برای توسعه مهارت های فنی و حرفه ای و توسعه کمّی و کیفی دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای استان تفاهم نامه مهمی را امضاء کردند.
  توسعه مهارت های فنی و حرفه ای در استان، توسعه کمّی و کیفی دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای استان، فراهم نمودن بستر لازم جهت اشتغال جوانان با توجه به ظرفیت های موجود در استان، ایجاد و راه اندازی بانک اطلاعاتی موجود در زمینه مهارت های فنی و حرفه ای در سطح استان از مهمترین محورهای این تفاهم نامه دو جانبه است.
  همچنین بازبینی رشته های جدید و تدوین سر فصل های آموزشی بر مبنای نیازهای بازار کسب و کار و صنعت، راه اندازی، توسعه و تجهیز آزمایشگاه ها و کارگاه های مراکز استان، ایجاد رشته های جدید در حوزه های طلا و جواهرات، دریا، جنگل و کشاورزی، صنایع دستی و گردشگری با توجه به آمایش منطقه و برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت فنی و مهارتی به منظور ارتقاء توان علمی دانش آموزان، دانشجویان و کارکنان دولت از دیگر اهداف مهم این تفاهم نامه است.
  این تفاهم نامه که مشتمل بر 6 ماده است به امضاء محمد اسلامی استاندار مازندران و ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور رسیده است.

  نظرات کاربران