در حال بارگذاری ...
 • دوره آشنایی با مکانیک خودرو در دانشگاه فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری برگزار شد

   

    80 نفر از کارکنان و و اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای استان چهار محال و بختیاری در یک دوره ی 20 ساعته با اصول اولیه و  مکانیک خودرو آشنا شدند.

       به گزارش اداره کل روابط عمومی، دکتربهروز شایق ، رئیس دانشگاه فنی و حرفه استان ، هدف از برگزاری این دوره ی آموزشی را آشنایی همکاران عزیز با مکانیک خودرو و بالابردن دانش فنی ایشان ذکر کرد و افزود: آشنایی با مبانی اولیه مکانیک خودرو  جزو لاینفک زندگی امروزی انسان ها می باشد. و دانستن چند نکته ساده می تواند برای بررسی های دوره ای خودرو و یا رفع مشکلات فنی مفید باشد.

        حسین صفری نیا ، رییس اداره پژوهش و مسئول برگزاری دوره ی آموزشی مکانیک خودرو ضمن تشکر از کلیه دست اندر کاران و مسئولین محترم دانشگاه که مجوز برگزاری این دوره را صادر کردند گفت: لازم است هر کس درباره مکانیک خودرو یک سری اطلاعات اولیه داشته باشد و با همین اطلاعات اندک تا میزان زیادی در زمان و هزینه صرفه جویی کند.

        شایان ذکر است طی این دوره مواردی چون :  آشنایی و معرفی بخشهای تشکیل دهنده خودرو، استانداردهای آلایندگی ،مولد قدرت موتور، تجهیزات الکترونیکی و بخش های سوخت رسانی ، اصول سرویس و نگهداری ماشین ، نحوه عیب یابی و تعمیرات مکانیکی مانند : تعویض لنت ترمز، زاپاس ، فیلتر و... توسط مهندس مظفری مدرس مکانیک خودرو در آموزشکده فنی و حرفه ای بروجن در دو دوره ی تئوری و عملی  تدریس گردید و آزمون آن در روز دوشنبه دوازدهم شهریور ماه با حضور مسئولین برگزار گردید.

   

   

  نظرات کاربران