در حال بارگذاری ...
 • آیین افتتاحیه بیست و ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه فنی و حرفه‌ای

   

  آیین افتتاحیه بیست و ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه فنی و حرفه‌ای روز جمعه نهم شهریور 97 با ادای احترام به روح بلند شهدای گمنام دانشگاه در محل سالن آمفی تئاتر با حضور دکتر رضا مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی و سرپرست المپیاد ورزشی، جمعی از مدیران ستاد دانشگاه و مدیران ارشد استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

  دکتر رضا مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن عرض خیر مقدم به سرپرستان، مربیان و دانشجویان شرکت کننده با تشکر از ریاست دانشگاه و هیأت رئیسه بابت تخصیص اعتبار به منظور برگزاری المپیادهای ورزشی دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای و به استمرار برگزاری این رویدادهای ورزشی اشاره کرد و از دانشجویان خواست که منش پهلوانی و مروت را در رأس امورات خود قرار داده و با تأکید به فرمایش مقام معظم رهبری که امر به ورزش امر به معروف است از دانشجویان شرکت کننده خواست که بعد از مسابقات همگان را به ورزش دعوت نمایند. لازم به ذکر است که المپیاد ورزشی دانشجویان پسر در شش رشته: کشتی آزاد، کشتی فرنگی، والیبال، فوتسال، تکواندو و تنیس روی میز با شرکت بیش از 600 نفر ورزشکار از مناطق دهگانه دانشگاه فنی و حرفه‌ای از هشتم لغایت چهاردهم شهریور در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی برگزار خواهد شد. همچنین در جریان برگزاری افتتاحیه ازمهدی پیرجهان دانشجوی دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران تبریز قهرمان آسیا و دارنده مقام هفتم جهان در رشته دو و میدانی و محمدباقرحامدی همکار کوهنورد دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی که به تازگی قله آرارات را فتح کرده بود، تقدیرگردید.

  در ادامه، سالن ژیمناستیک دانشگاه فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با تجهیزات پیشرفته و جدید باحضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مدیر کل تربیت بدنی و رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی افتتاح گردید.

   

  اداره کل تربیت بدنی

   

   

   

   

   

   

  نظرات کاربران