در حال بارگذاری ...
 • اطلاعیه شماره 4: قابل توجه متقاضیان محترم شرکت کننده در فراخوانهای سال 94 دانشگاه فنی و حرفه ای

  به­ اطلاع متقاضیان محترم شرکت کننده در فراخوانهای سال 94 دانشگاه فنی و حرفه ای که در مرحله بررسی صلاحیت عمومی قراردارند و از طریق تماس تلفنی و پیامک به آنان اطلاع­رسانی شده­است، می­رساند؛ جلسه­ی بررسی صلاحیت عمومی در روز یکشنبه مورخ 14 مردادماه از ساعت 8 صبح لغایت 5 بعدازظهر در سازمان مرکزی دانشگاه به آدرس زیر برگزار می­شود:

  تهران، میدان ونک، خیابان برزیل شرقی، پلاک 4، سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه­ای

  نکات قابل توجه:

  1ـ مسوولیت عواقب ناشی از عدم حضور به موقع در جلسه به عهده­ی متقاضی بوده و عدم شرکت در آن نیز به منزله­ی انصراف از فراخوان می­باشد. بدیهی است در این خصوص هیچ عذری پذیرفته نخواهد بود.

  2- به همراه داشتن اصل و تصویر مدارک شناسایی و هرگونه مدارک و مستندات مربوط به فعالیت­های فرهنگی و اجتماعی و عضویت در نهادها الزامی است.

  3- دانشگاه هیچگونه مسوولیتی در تأمین محل اسکان و تردد افراد شرکت کننده ندارد. لطفاً متقاضیان محترم  اهتمام لازم را درخصوص مدیریت زمان و نحوه رفت و آمد خود براساس زمان­بندی اعلام شده به عمل آورند.

  4- مجداداً تأکید می­شود؛ دانشگاه فنی­وحرفه­ای در راستای رسالت خود در حوزه­ی اطلاع ­رسانی دقیق به متقاضیان محترم، نسبت به تماس تلفنی به شماره همراه و یا شماره ثابت ثبت شده در فرم اطلاعات فرد متقاضی ( که داوطلبان محترم در سامانه­ی جذب وزارت عتف درج نموده­اند) و همچنین ارسال پیامک به شماره همراه ایشان اقدام می­نماید. درصورت عدم پاسخگویی به شماره­های مندرج در فرم اطلاعات، مسوولیت به عهده فرد متقاضی خواهدبود.

  نظرات کاربران