در حال بارگذاری ...
 • نشست مشترک با حضور مسئولین آموزشکده فنی وحرفه ای پسران بجنورد و مسئولین پارک علم وفناوری استان خراسان شمالی


   در راستای همکاری های پارک علم و فناوری خراسان شمالی و دانشگاه فنی وحرفه ای ؛ نشست مشترکی با حضور مسئولین آموزشکده فنی وحرفه ای پسران بجنورد و مسئولین پارک علم وفناوری استان خراسان شمالی برگزار گردید.
  مهندس عباس خدابنده رییس آموزشکده فنی وحرفه ای پسران بجنورد(دارالفنون)، در نشست مشترک کارشناسان پژوهش و کارآفرینی آموزشکده با مدیران پارک علم و فناوری ، ضمن استقبال از برنامه‌های پارک علم و فناوری خاطر نشان کرد: ضرورت پژوهش و اهمیت آن و ضرورت برگزاری همایش هایی در حوزه پژوهش بر کسی پوشیده نیست و با توجه به ماموریت دانشگاه فنی وحرفه ای توجه به مقوله پژوهش لازم وضروری است.
  وی، ایجاد دانشگاه نسل سوم و کارآفرین را از دیگر ماموریت های دانشگاه فنی  و حرفه ای نام برد و ادامه داد: در این نسل از دانشگاه، دیگر دانشگاه‌ها به تولید پژوهش نمی‌پردازند، بلکه مدیریت پژوهش را مدنظر قرار می‌دهند.
  به گزارش روابط عمومی آموزشکده فنی وحرفه ای پسران بجنورد(دارالفنون)، در این جلسه که روزسه شنبه بیست ویکم فروردین 1397در دفتر رییس آموزشکده فنی و حرفه ای پسران بجنورد(دارالفنون) برگزار شد، حسین احسانی مقدم(رییس گروه پژوهش وکارآفرینی)گفت :پیشنهاد می گردد همایشی تحت عنوان فنآوری های نوین صنعت ساختمان با همکاری پارک علم و فنآوری استان برگزار گردد و به جهت خروجی بهتر همایش در خصوص برگزاری ایده شو در همایش با محوریت بازآفرینی شهری همچنین کارگاه آموزشی با موضوع بام های سبز و توسعه پذیری آن در ایران و جداگرهای زلزله ای و نقش سازه های بتنی در توسعه پایدار مورد تاکید قرار گرفت.
  سپس مهندس احمدی معاون پارک علم وفناوری در خصوص اهداف و وظایف پارک علم وفناوری و نقش آن در معرفی و برگزاری ایده شو و برگزاری کارگاه های آموزشی نکاتی با بیان داشت.
  در ادامه جلسه هر یک از اعضای کمیته پژوهش و کارآفرینی آموزشکده نکاتی را در خصوص موضوعات مرتبط با همایش های کارفرینی و جشنواره ایده های برتر بیان داشت ودر خصوص برنامه عملیاتی این کارگاه ها مطالبی را ارایه کرد.

   

  نظرات کاربران