در حال بارگذاری ...
 • دکتر صالحی عمران: سال 97 سال ارتقای کیفیت آموزشی و محتوایی در دانشگاه فنی و حرفه ای است.


    صبح روز شنبه هجدهم فروردین ماه، مراسم دید و بازدید نوروزی دکتر ابراهیم صالحی عمران رییس دانشگاه فنی و حرفه ای با کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه در سلف سرویس برگزار شد.
    به گزارش اداره کل روابط عمومی، دکتر صالحی عمران در این مراسم با گرامیداشت ایام پر نور ماه رجب و همچنین تبریک فرارسیدن نوروز باستانی و آغاز سال نو، به پیام نوروزی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: معظم له سال جاری را حمایت از کالای ایرانی نام گذاری کرده اند و به اعتقاد بنده دانشگاه فنی و حرفه ای می تواند با پتانسیل بالقوه کارکنان و دانشجویان و با نیت قرب الی الله در جهت خدمت به هم میهنان گام های بلندی در تحقق شعارسال برداشته و مؤثر باشند.
  وی با ابراز خرسندی از حضور در  دانشگاه فنی و حرفه ای کشور تصریح کرد: خدا را شاکریم در ماه های پایانی سال گذشته با حمایت های مسوولین، علی ‌رغم تنگناها و مشکلات اقتصادی در سایه ایمان، تلاش، اخلاص و سخت کوشی کارکنان مشکلات پیش رو مرتفع گردید.
  وی بیان داشت: رسالت و هدف اصلی دانشگاه فنی و حرفه ای آموزش های عالی مهارتی به دانشجویان است پس در سال جاری بایستی تمامی سعی و تلاش خود را در این زمینه به کار ببندیم.
  رییس دانشگاه فنی و حرفه ای خاطر نشان کرد: سازمان مرکزی بایستی ستاد پشتیبانی و کیفیت بخشی به سیستم آموزش های مهارتی در دانشکده و آموزشکده ها باشد.
  صالحی عمران اظهار داشت: امروزه مسوولان کشور به توانمندی‌های این دانشگاه اعتقاد دارند و بر این باورند دانشگاه فنی و حرفه ای می‌تواند در توسعه کارآفرینی، اشتغال زایی و گسترش فرهنگ مهارت آموزی موثر باشد بنابراین بایستی از فرصتی که پیش آمده بیشترین بهره را ببریم و در جهت معرفی دانشگاه استفاده کنیم.

   

  نظرات کاربران