در حال بارگذاری ...
 • پیام تبریک رییس دانشگاه فنی و حرفه ای به مناسبت فرا رسیدن سال نو


      رییس دانشگاه فنی و حرفه ای در پیامی فرا رسیدن سال نو را به تمامی دانشگاهیان تبریک گفت.

      به گزارش اداره کل روابط عمومی، متن پیام تبریک دکتر ابراهیم صالحی عمران به این شرح است:

   

  رعد همی زند دهل، زنده شده­ست جزو و کل                در دل شاخ و مغز گل، بوی بهار می­کشد

   

   

  امام صادق (ع):

  «هیچ نوروزی نیست که ما در آن متوقع گشایش و فرجی نباشیم، زیرا نوروز از روزهای ما و شیعیان ما است.»
   

  برادران و خواهران ارجمند، اعضای محترم خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه­ ای

   

  بهار فصل خیزش و جوشش و رویش است. تحول طبیعت و تحویل سال آیتی است از عنایت و مهربانی باری­ تعالی و گواهی بر عظمت و بزرگی آن یگانة بی­ همتا. فصل شکوفایی زمین و پویایی زمان...

  سال 1396 را با تمام افت­ وخیزهایش پشت سر می­گذاریم. در این سال سپری ­شده، برخی رویدادها اندوه فراوان بر دل­هامان نشاند و ما را شریک غم و مصیبت هم­ وطنان و عزیزان­مان نمود. از سوی دیگر، کم نبود اخبار توفیقات ارزنده و مسرت ­بخش در عرصه­ های مختلف علمی، ورزشی، هنری و... که نونو از راه رسید و شنیدیم و به دل مفتخر و شاد شدیم.

  باری؛ هرچه بود، تلخ و شیرین، گذشت.

  بر ماست تا در آستانه بهار، این تبدیل و تبدل شکوهمند روزگار، همگام با زمزمة «یَا مُقَلِّبَ­ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ/ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ/ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ/ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ»، یاد رفتگان را همواره گرامی بداریم و از درگاه احسان و لطف بی ­دریغ خدای منان خیر و خوب برای یکدیگر مسئلت نماییم.

  این­جانب، ضمن تبریک فرارسیدن سال نو به مردم صبور و فهیم ایران، جامعه بزرگ دانشگاهی کشور، اعضای هیئت علمی، مدرسان و مربیان دانشگاه فنی و حرفه ­ای، پرسنل خدوم و زحمت­کش دانشگاه و دانشجویان، این سرمایه­ های بی­ بدیل و اثرگذار در رونق و آبادانی کشور آرزومند ایامی سرشار از بهروزی و شادکامی توأم با سلامت جسم و آرامش روان  برای شما و خانواده ­های محترم­تان هستم.

  امید است در سال جدید  با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایة توجهات حضرت بقیه ­الله الاعظم، حضرت ولی­عصر (عج)، با پیروی از رهنمودهای حکیمانة رهبر عظیم­ الشان انقلاب اسلامی، حضرت  آیت ­الله العظمی خامنه ای (دامت برکاته) و با بهره­ گیری از توان، تجربه، تخصص و تعهد خویش در مسیر خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، توسعه عدالت، اعتلای علمی و فرهنگی ایران بلندآوازه، رشد و بالندگی تحقیقات و فناوری  و خدمت رسانی به آحاد جامعه موفق و پیروز و سعادتمند باشید.

   

   

                                                                                                                                                        ابراهیم صالحی عمران

                                                                                            رییس دانشگاه

   

   

  نظرات کاربران