در حال بارگذاری ...
 • تقدیر و تشکر کارکنان، اعضای هیئت علمی و مدرسان دانشگاه فنی و حرفه ای از رییس دانشگاه فنی و حرفه ای

  کارکنان، اعضای هیئت علمی و مدرسان دانشگاه فنی و حرفه ای طی پیامی از پیگیری های مجاهدانه و شبانه روزی جناب آقای پروفسور صالحی عمران قدردانی کردند.

  به نام خداوند جان و خرد
  خوش آن کسان که ز احوال هم خبر دارند             خبر ز شادی و اندوه یکدگر دارند
  ز فیض صحبتشان کام خلق شیرین است              همیشه خاصیت نخل بارور دارند  به گزارش اداره کل روابط عمومی، کارکنان، اعضای هیئت علمی و مدرسان دانشگاه فنی و حرفه ای از جناب آقای پروفسور ابراهیم صالحی عمران به واسطه توجه ویژه ایشان به پیشرفت و توسعه همه جانبه دانشگاه بالاخص دریافت مجوز دبیرخانه شورای برنامه ریزی آموزش عالی در دانشگاه فنی و حرفه ای قدردانی کرده و مراتب  سپاس خود را به شرح ذیل صادر کردند:

  سرور ارجمند؛ جناب آقای پروفسور ابراهیم صالحی عمران
  ریاست عالیقدر دانشگاه فنی و حرفه ای کشور
  با سلام و پاسداشت ادب و احترام و آرزوی بهروزی و شادکامی روزافزون برای حضرتعالی، اینجانبان کارکنان، اعضای هیئت علمی و مدرسان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور برخود فرض می‌دانیم مراتب سپاس و امتنان قلبی خویش را به پاس مدیریت عالمانه و عنایت کریمانه‌ای که در کمال صداقت و راستی وقف این مجموعه‌ی علمی و مهارتی نموده اید ابراز نماییم.
  بی تردید، قدردانی از شما که در زمره‌ی سرآمدان اصحاب فکر و معنویت و فرهنگ آموزش عالی کشور هستید ارج نهادن به تمامی ارزش‌های اصیل اسلامی و فضایل لطیف انسانی است و منتهای آرزویمان این است که با تدبر، تتبع، تعمق و تفحص و قابلیت های بالقوه و توانمندی های حضرتعالی افق روشنی در تحقق چشم انداز و اعتلای دانشگاه فنی و حرفه ای پدیدار گردد.
  لبخند پر مهر خداوند نثارتان باد که وجود عزیز و شریفتان منشاء خیرات و مبرّات فراوانی بوده و خواهد بود.  کارکنان،اعضای هیئت علمی و مدرسان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور

  نظرات کاربران