در حال بارگذاری ...
 • کسب مقام پنجم هفتمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی جام دانشگاه امیر کبیر توسط دانشجوی آموزشکده فنی و حرفه ای پسران بروجرد(چرخکار)


  در هفتمین دوره مسابقات بین المللی رباتیک و هوش مصنوعی که در 12 بهمن ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی امیر کبیر و با حضور تیم هایی از دانشگاه های بزرگ و مطرح کشور برگزار گردید، آقای رضا یگانه موسوی دانشجوی رشته کارشناسی الکترونیک آموزشکده فنی وحرفه ای پسران بروجرد در بخش ربات های پرنده مقام پنجم را کسب کردند.
  مسابقات جهانی رباتیک فیرا (FIRA) که همه ساله در یکی از کشورهای جهان و به همت فدراسیون جهانی رباتیک فیرا برگزار می¬ گردد، عرصه ¬ای را برای به چالش کشیدن نسل جوان و محققان در زمینه ربات های متحرک خودمختار فراهم می کند. این امیدواری وجود دارد که مسابقات رباتیک جهانی فیرا، که از سال 1996 برای اولین بار برگزار شده است و همچنین مسابقات آزاد آن که در یکی از کشورهای عضو این فدارسیون برگزار می ¬گردد، علاقه مندی به رباتیک را در بین جوانان به وجود بیاورد. دوره 23 این مسابقات در سال 2018 و در اوایل ماه آگوست در کشور دانمارک برگزار می¬ گردد.
  این موفقیت ارزنده دانشجوی عزیز را که نشان از تلاش بی شائبه و بی وقفه این دانشجوی پرتلاش می باشد را تبریک عرض کرده و موفقیت آنان را در جهت ارتقاء جایگاه دانشگاه فنی وحرفه ای از خداوند متعال مسئلت می نماید.

   

  نظرات کاربران