در حال بارگذاری ...
 • اعلام آمادگی اسکان نوروزی 1397
  در دانشگاه فنی و حرفه ای


  نظر به اینکه مقرر است در نوروز 97 امکانات رفاهی و خدماتی مراکز جهت استفاده اعضای هیات علمی، غیر هیات علمی مراکز ، همکاران دانشگاه فنی و حرفه ای ، وزارت علوم و سایر نهادها و سازمان ها و خانواده محترم ایشان در اختیار قرار گیرد. ضروری است مراکز آموزشی که آمادگی لازم را می توانند کسب کنند نسبت به ثبت اطلاعات در فرم صفحه  پیشخوان تحت عنوان  اعلام آمادگی اسکان نوروزی 1397  اقدام نمایند؛ بدیهی است ضرورت دارد مراکز آموزشی با به کار گیری حداکثر توان  ظرفیت خود نسبت به این امر مهم طبق مفاد زیر اهتمام ورزند:
  1-رؤسای محترم استانی نسبت به تشکیل ستاد اسکان با همکاری مراکز مجری اقدام نمایند.
  2-با توجه به کثرت متقاضیان و محدودیت ظرفیت اماکن رفاهی جهت استفاده عموم همکاران و خانواده های ارجمند آنان حداکثر مدت زمان استفاده برای همکاران 2 شب  3روز  تعیین می شود.
  3-مراکز آموزشی موظفند کلیه اماکن اقامتی،رفاهی اعم از مجتمع رفاهی، مهمانسرا، استادسرا، سوئیت و خوابگاه و سایر فضاهای مشابه ضمن تامین فضای مطلوب و متناسب کلیه نکات بهداشتی و ایمنی را فراهم کنند.
  4-مسئولان محترم مراکز نسبت به بازبینی و رفع عیوب احتمالی تمامی سیستم های تاسیساتی واحدهای رفاهی خود اعم از یخچال ، تلویزیون ، فرش، پتو و ملحفه و سایر ملزومات رفاهی آن حداکثر تا تاریخ 21/12/96 اقدام نمایند.
  5-وجوه دریافتی پس از پرداخت حق الزحمه عوامل اجرایی و خدماتی صرفا برای تعمیرات و تجهیزات خوابگاه هزینه می شود.
  6-اسکان همکاران شاغل در مناطق زلزله زده در تمامی مراکز کشور به صورت رایگان انجام می شود.
  7-شیوه نامه رزرو الکترونیک و دریافت هزینه پس از تکمیل فرم اعلام می شود.

   

   

  نظرات کاربران