در حال بارگذاری ...
 • دکتر صالحی عمران در نشست هم اندیشی با کارکنان سازمان مرکزی:
  تکیه بر خرد جمعی کلید تحقق پیشرفت در دانشگاه فنی و حرفه ای خواهد بود

   

   کارکنان سازمان مرکزی دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور در سالن اجتماعات با دکتر صالحی عمران دیدار و گفتگو کردند.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی، بعدازظهر امروز هجدهم دی ماه معاونین، مدیران کل و کارشناسان حوزه ستادی دانشگاه فنی و حرفه ای با حضور در سالن اجتماعات سازمان مرکزی در نشست هم اندیشی با سرپرست شرکت کردند.

  بنابراین گزارش دکتر صالحی عمران ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مشترک یک ماهه  با  اشاره به مفهوم صف و ستاد و لزوم یکپارچگی، شفافیت و پاسخگویی آنها بیان داشت: این نشست به جهت شنیدن نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهادات کارکنان  و عنوان دیدگاه های حوزه مدیریتی در جهت اعتلای جایگاه و ساختار دانشگاه فنی و حرفه ای شکل گرفته است.

  دکتر صالحی خاطر نشان کرد: تکیه بر خرد جمعی، بهره گیری از الگوهای موفق، تصمیم گیری بر مبنای اجماع، پرهیز از احساسی بودن تصمیمات، کلید تحقق پیشرفت در دانشگاه فنی و حرفه ای خواهد بود

  سرپرست دانشگاه با عنوان اینکه ارائه آموزش های مهارتی، حلقه اتصال اشتغال و رشد اقتصادی است تصریح کرد: در تمام دنیا تربیت نیروهای ماهر و متخصص و کاردان بهترین راهکار حل معضل بیکاری به شمار می‌رود و بالاترین ثواب را خواهد داشت بنابراین با اصلاح سرفصل های درسی در دانشگاه فنی و حرفه ای  ارائه آموزش های علمی و مهارتی با این هدف انجام خواهد شد.

  صالحی با اشاره به اینکه درب دفتر بنده بر روی کسی بسته نخواهد بود و آماده دریافت هرگونه پیشنهاد و انتقاد هستم بیان کرد: نگاه ویژه ای به مراکز تابعه سراسر کشور دارم  و مطمئن هستم کارکنان حوزه ستادی با ایثار و از خودگذشتی در این مسیر بنده را یاری خواهند کرد.

  دکتر صالحی با تاکید بر باز اندیشی هویت اصلی و نقش متمایز آموزش‌های مهارتی در کشور گفت: باید در روند دانشگاه و نظام آموزش عالی فنی و حرفه ای به ورودی ها، فرآیند، برون داد و نهایتا پیامدهای آن در جامعه توجه شود.

  وی بیان کرد: نیروی انسانی پشتوانه موفقیت یک سازمان محسوب می شود و از راه های دستیابی یک نهاد اجرایی به سودآوری، استفاده بهینه از نیروی انسانی اش است.

  سرپرست دانشگاه عنوان داشت: نشست های زیادی با مسوولین کشوری و لشگری در زمینه شناساندن دانشگاه، تأمین منابع مالی و اصلاح بودجه داشته ایم نگاه ویژه ای به شایستگی ها، صلاحیت و توانمندی کارکنان داریم و به دنبال کوچکترین روزنه برای حل مشکلات مالی و اداری و ارتقاء کارکنان، استادان و  اعضای هیأت علمی هستیم.

  وی با تاکید بر لزوم دسته‌بندی کارها در دانشگاه گفت: ‌باید فعالیت هایی که با یکدیگر مرتبط هستند، دسته‌بندی شوند در همین زمینه کمیته ها و کارگروه های تخصصی همچون کمیسیون معاملات، شورای فنی، کارگروه مدیریت دانشگاه سبز، کارگروه تجهیز آزمایشگاه ها و کارگاه ها و کمیته اجرایی منابع انسانی متشکل از افراد متخصص و حرفه ای شکل گرفته که در زمینه های مختلف فعالیت می کنند.

  نظرات کاربران