در حال بارگذاری ...
 • حضور نماینده ولی فقیه و رییس شورای شهر درآموزشکده فنی دختران ایلام


  به گزارش اداره کل روابط عمومی، نمازظهر و عصر آموزشکده فنی دختران ایلام به امامت حضرت حجت الاسلام والمسلمین لطفی امام جمعه محترم ایلام در محل خوابگاه آموزشکده  اقامه گردید
  ایشان با تبریک میلاد با برکت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) و هفته وحدت و روز دانشجو و گرامیداشت این اعیاد ، پیرامون سیره عملی پیامبر (ص) و امام جعفر صادق سخنان مبسوطی ایراد کرد و گفت یکی از سیره عملی پیامبر (ص) وحدت میان مسلمانان بوده است در ادامه ایشان با گریزی به مسائل روز کشور و منطقه افزود . تنها راه نجات کشور از تورم و رکود توجه به پتانسیل های داخلی و در صدر آن مهارت آموزی است که این مهم به خوبی در دانشگاه فنی و حرفه ای انجام می شود.
  امام جمعه ایلام در ادامه گفت عوامل وحدت میان مسلمانان قرآن ، پیامبر ، قبله و مودت اهل بیت است در سایه وحدت مسلمانان جهان به عزت و عظمت خواهند و خاطر نشان ساخت که مظهر وحدت امروز جهان تشیع ولایت فقیه  و مرجعیت شیعی است.
  پیش از سخنان امام جمعه  خانم قنبری رییس آموزشکده با عرض خیر مقدم خدمت نماینده ولی فقیه و اعضای شورای شهر .به بیان مشکلات آموزشکده پرداخت و خواستار حل مشکل تفیکک ساختمان های آموزشکده ها از آموزش و پرورش و انتقال قطعی این اعیان گردید که نماینده ولی فقیه و رییس شورای شهر اطمینان داند موضوع را تا حصول نتیجه پیگیری خواهند کرد.

   

  نظرات کاربران