در حال بارگذاری ...
 • ورک شاپ نقاشی دانشجویان دانشکده فنی و حرفه ای شماره2ساری به مناسبت 16 آذر روز دانشجو


  ورک شاپ آموزشی به مناسبت روز دانشجو به مدت 3 ساعت با حضور دانشجویان و اساتید نقاشی این دانشکده برگزار شد.
  به گزارش اداره کل روابط عمومی،  به مناسبت 16 آذر روز دانشجو ، ورک شاپ نقاشی توسط دانشجویان  و زیر نظر استاد هدایتی از اساتید هنر دانشکده برگزار گردید. این ورک شاپ با موضوع آزاد و با همت وتلاش اداره فرهنگی وبا همکاری گروه گرافیک دانشکده فنی و حرفه ای شماره2ساری برگزار گردید.
  مهندس هادی قاسمی سرپرست مرکز و از اساتید برجسته کشوری در رشته خوشنویسی و گرافیک در این روز ، ضمن قدردانی از حضوراساتید و هنرمندان جوان و صاحب نام هنرهای تجسمی در ورک شاپ، با دانشجویان شرکت کننده در کارگاه به گفت و گو پرداخته و از روند تولید آثار بازدید کرد.در این کارگاه که ، با استقبال دانشجویان روبرو شده بود آثاری با موضوعات شهادت ، انقلاب و استکبار ستیزی ومقام و جایگاه دانشجویان در پیروزی انقلاب برروی پارچه 20متری خلق گردید.
  رضا هدایتی ، داور وناظر ورکشاپ ، شرکت‌کنندگان در این ورک شاپ را دانشجویان با استعداد و علاقه‌مند به موضوعات  معرفی کرده و برپایی چنین دوره‌های آموزشی به همراه تولید اثر را یکی از اثربخش ترین اقدامات فرهنگی که باید به آن وسعت داده شود ارزیابی کرد.این هنرمند در ارزیابی آثار تولید شده گفت: حسن این ورک شاپ در این است که هر کس نگاه و احساس خودش را در اثر منعکس کرده است. امیدوارم که با هماهنگی مهندس قاسمی بتوانیم تعداد بیشتری از آثار را به منصه ظهور برسانیم.
  ملکی ، یکی از دانشجویان شرکت کننده برپایی چنین کارگاه هایی را برای گردهم آمدن هنرمندان علاقه‌مند به موضوع روز دانشجو دانست و تاکید کرد که برای دیدن بازخورد یک کارگاه باید آن را در طول سال تکرار کرد . اگر دانشجویان بدانند که هر دو ماه یکبار چنین کارگاهی برگزار می‌شود مسلما موضوع دانشجو را به صورت یک امر جدی در تولید آثارشان در نظر خواهند داشت.

   

  نظرات کاربران