در حال بارگذاری ...
شنبه 26 اسفند 1396

اختصاص یک روز حقوق کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی دانشگاهیان فنی و حرفه ای به زلزله زدگان غرب کشور


کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور با اختصاص یک روز از حقوق آبان ماه خود به زلزله زدگان غرب کشور، همدردی خود را با مردم زلزله زده این منطقه اعلام کردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی، مصوبه ای که امروز سه شنبه ۹۶/۰۸/۲۳ در هیأت رییسه دانشگاه فنی و حرفه ای به تصویب رسید اختصاص یک روز حقوق کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی دانشگاهیان فنی و حرفه ای با رضایت پرسنل دانشگاه به زلزله زدگان غرب کشورتخصیص می یابد.
 در متن این مصوبه آمده است:
حقوق یک روز کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای کشور طی ضوابطی که اداره کل مالی اعلام خواهد کرد در حمایت از آسیب دیدگان زلزله غرب کشور تخصیص یابد.

سعید نجفی مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه فنی و حرفه ای در این خصوص بیان داشت: در پی حادثه و مصیبت زلزله ۷.۳ ریشتری استان کرمانشاه که بسیاری از هموطنان ما را داغدار و ایران را عزادار کرد، کارکنان خانواده بزرگ دانشگاه فنی و حرفه ای بنابر وظیفه و عمل به مسئولیت های اجتماعی و همگام با ملت شریف ایران اسلامی یک روز از حقوق خود را برای کمک به عزیزان مصیبت دیده اختصاص دادند.
درادامه ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های داغدار و ابراز همدردی با مصیبت دیدگان زلزله غرب کشور امیدوار است این اقدام ناچیز همدردی کوچکی در برابر این مصیبت بزرگ باشد و التیامی بر دردهای ایشان باشد‌.
وی افزود: به دستور دکتر ناصر شمس ستاد بحران امداد رسانی به آسیب دیدگان زلزله تشکیل شد/سرپرست دانشگاه فنی و حرفه ای :مسئولان اموزشکده و دانشکده های غرب کشور ضمن آماده باش کامل، امکانات موجود را در اختیار آسیب دیدگان قرار دهند.

 

نظرات کاربران