در حال بارگذاری ...
جمعه 4 اسفند 1396

حضور جمعی ازهمکاران آموزشکده فنی و حرفه ای پسران سمنان در منزل شهید محسن حججی و شرکت در مراسم اربعین این شهید والامقام‎‎


به گزارش اداره کل روابط عمومی، مراسم اربعین شهید حججی و هفتمین روز خاکسپاری رزمنده دفاع مقدس شهید غلامرضا یبلویی در نجف‌آباد با حضورجمعی  از همکاران آموزشکده فنی و حرفه ای پسران سمنان  برگزار گردید.
به مناسبت چهلمین روز خاکسپاری مدافع حرم حضرت زینب (س) شهید محسن حججی و همچنین هفتمین روز خاکسپاری رزمنده دفاع مقدس شهید غلامرضا یبلویی مجلس یادبودی روز دوشنبه 15 آبان از ساعت 8:30 تا 11 صبح در حسینیه حضرت فاطمه زهرا (س) نجف آباد با حضور جمعی از همکاران بسیجی آموزشکده فنی پسران سمنان برگزار گردید.
همچنین همکاران آموزشکده فنی و حرفه ای سمنان به نیابت از اساتید ، همکاران و دانشجویان آموزشکده های فنی و حرفه ای استان سمنان در منزل شهید مدافع حرم محسن حججی حضور یافته و با خانواده وی به دیدار و گفتگو پرداختند و سپس با حضور در گلزاری شهدای شهرستان نجف آباد با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه به روح بلند شهیدان  و امام شهداء با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی  حضرت امام خمینی (ره ) و شهداء والا مقام تجدید میثاق کردند.
شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم که 18 مرداد امسال به دست تروریست‌های داعش به شهادت رسید و به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی حجت خدا بر روی زمین شد.

شهید غلامرضا یبلویی نیز از شهدای تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس بود که پس از سال‌ها انتظار به وطن بازگشت.

 





نظرات کاربران