در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 22 آذر 1396

پیام تسلیت رییس دانشگاه فنی و حرفه ای به مناسبت درگذشت دانشجوی دانشکده فنی و حرفه ای دختران سبزوار


رییس دانشگاه فنی و حرفه ای در پیامی، درگذشت دانشجوی دانشکده فنی و حرفه ای دختران سبزوار در سانحه رانندگی را به خانواده این عزیز تسلیت گفت.
به گزارش اداره کل حوزه ریاست و روابط عمومی، در متن پیام دکتر شمس آمده است:
انالله و انا الیه راجعون
خانواده محترم مقدم اصل
سلام علیکم
درگذشت دانشجوی عزیزمان خانم کلثوم مقدم اصل دانشجوی یاسوجی مقطع کارشناسی رشته مهندسی نرم افزار موجب اندوه و تأثر فراوان جامعه ی دانشگاهیان فنی و حرفه ای کشور گردید.
دانشجویان برای مسوولان و استادان دانشگاه، همچون فرزندان معنوی هستند و از دست دادن ایشان واقعه ای بس ناگوار است و  بدون شک غم و اندوه ناشی از این فقدان برای  خانواده محترم عزادار صد چندان است.
 اینجانب مراتب تسلیت و همدردی عمیق و خالصانه ی خود، استادان و دانشجویان دانشگاه را از این حادثه دلخراش، به شما خانواده ارجمند، دوستان و همکلاسی های آن درگذشته ابراز می نمایم و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز سفر کرده، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر جمیل و طول عمرخواستارم .                                                                                                                                                                                                  
ناصر شمس
رئیس دانشگاه

شایان ذکر است، دکتر شمس طی دستوری به رییس دانشکده دختران سبزوار بر لزوم همکاری با دستگاه های مسوول به منظور مشخص شدن علت حادثه، دلجویی از خانواده محترم دانشجوی متوفی، اطلاع رسانی دقیق درباره این حادثه و رفع مشکلات احتمالی خانواده عزادار تاکید کرد و خواستار ارائه گزارش کامل و مستند از علت وقوع این حادثه شد.

 

نظرات کاربران