در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 22 آذر 1396

برگزاری همایش تجلیل از خیرین دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد

 

رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد از برگزاری همایش تجلیل از خیرین این دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ 26 ماه جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی، دکتر میرفخرالدینی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد ضمن اعلام این خبر افزود : افزایش پذیرش دانشجو و نحوه آموزش در دانشگاه فنی و حرفه ای باعث گردیده ساخت کارگاه های آموزشی، خرید و به روزآوری تجهیزات این کارگاه ها و آزمایشگاه، از اولویت بالایی برخوردار باشد و این امر جز با کمک های خیرین و تعامل و ارتباط با آنان در این سال ها فراهم نگردیده است.
میرفخرالدینی با اشاره به کمک های خیرین در سال گذشته  با ارزشی قریب به 72 میلیارد ریال گفت: با عنایت به نیک اندیشی خیرین و توجه ویژه آنان به دانشگاه فنی و حرفه ای و نیز لزوم معرفی و قدردانی از خیرین و ترویج این اقدامات خداپسندانه، اولین همایش تجلیل از خیرین دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد در روزچهارشنبه مورخ 26 ماه جاری برگزار خواهد شد.
وی افزود : در این همایش که با حضور مقامات استانی و کشوری برگزار می گردد از قریب به 25 خیر محترم این دانشگاه که در ساخت فضاهای رفاهی و ورزشی مانند خوابگاه و سالن ورزشی، ساخت کارگاه و ساختمان های آموزشی و خرید تجهیزات ما را یاری نموده اند تجلیل به عمل خواهد آمد.     
رییس دانشگاه فنی و حرفه ای اظهار امیدواری کرد که با توجه منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تقویت مراکز فنی و حرفه ای و اثبات نقش و جایگاه  موثر دانشگاه فنی و حرفه ای در اقتصاد مقاومتی در سال های آتی بتوان ضمن جذب بیشتر بودجه های دولتی، ارتباط قوی تر و موثرتری با خیرین استان برقرار کرد و با تشکیل مجمع خیرین دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد بتوان هرساله از این عزیزان قدردانی و سپاس گزاری گردد.

 

نظرات کاربران