در حال بارگذاری ...

رئیس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کردستان عنوان کرد


دانشکده فنی وحرفه ای  شهید یزدان پناه سنندج رتبه اول را در ارائه درس ارزش های دفاع مقدس و خادمان راهیان نور در بین مراکز دانشگاهی استان کردستان کسب کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی، رئیس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کردستان در جلسه ای با مسئولین دانشکده فنی شهید یزدان پناه سنندج گفت: دانشکده فنی شهید یزدان پناه سنندج رتبه اول را در ارائه درس ارزش های دفاع مقدس و خادمان راهیان نور در بین مراکز دانشگاهی استان کردستان کسب کرده است.                                                                                                                                                       
سردار حسنی ضمن تقدیر از ریاست و همکاران دانشکده در همیاری و پیگیری مداوم ارائه درس ارزش های دفاع مقدس و خدمت به زائران راهیان نور گفت: دانشکده فنی شهید یزدان پناه سنندج در این امور در بین مراکز دانشگاهی استان پیشتاز بوده است.
ایشان در ادامه به حماسه آفرینی های دانشجویان و اساتید در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: دانشجویان دیروز که عاشقانه در جبهه های جنگ حماسه آفریدند،امروز اساتید دانشگاه های ما هستند و طبق فرمایش امام راحل(ره) که فرمودند جبهه دانشگاه است،رسالت خود را به خوبی انجام دادند.
سردار حسنی افزودند: با پایان جنگ سخت،امروز در دانشگاه های ما جنگ نرم وجود دارد و باید رویدادهای دفاع مقدس که به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی) یک گنجینه است در اختیار دانشجویان قرار گیرد و مفاهیم و ناگفته ها انتقال یابد.
رئیس اداره کل حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس استان کردستان با اشاره به اینکه در سال جاری 500000 زائر راهیان نور از مناطق مختلف استان دیدن کردند، گفت خدمت به راهیان نور یک ارزش است و در سال های اخیر این امر موجب تبادلات فرهنگی بسیاری شده و جوانان را به سوی ارزش ها سوق داده است.ایشان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه همکاران دانشکده ، به مهندس شیردل ریاست دانشکده ، لوح سپاس اهدا نمود.
درابتدای جلسه نیز مهندس شیردل رییس دانشکده ضمن خیر مقدم به حضار، ارایه درس ارزش های دفاع مقدس در مرکز ، خادمی زائرین راهیان نور و در اختیار قرار دادن خوابگاه مرکز برای اسکان زائرین از افتخارات دانشکده و در راستای سیاست های دانشگاه فنی وحرفه ای برشمردند.در این مراسم همچنین لوح تقدیر دانشکده به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با دستان سردار حسنی رئیس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان کردستان به همکار آزاده دانشکده جناب آقای نگهدار اهدا گردید.

 

نظرات کاربران