در حال بارگذاری ...
شنبه 26 اسفند 1396

بخشنامه اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه ای

دانشکده ها و آموزشکده های فنی و حرفه ای/ تربیت بدنی/ کشاورزی
با سلام و احترام؛
ضمن تبریک عید سعید غدیر، نظر به برگزاری اجلاس سراسری مدیران دانشگاه فنی و حرفه ای، با هدف ایجاد بستر مناسب جهت نمایش دستاوردها، انتقال دانش و مهارت های کسب شده، برگزاری کارگاه ها و نمایشگاه ها، ارائه و تحلیل طرح های نوین دانشگاه فنی و حرفه ای در حوزه های مختلف، تحول در برنامه های درسی مراکز با رویکرد تربیت نیروهای کارآفرین و بازنگری اهداف و وظایف مراکز، به اطلاع می رساند این اجلاس روز سه شنبه، مورخ 96/6/28 از ساعت 7:30 لغایت 17 در محل هتل المپیک با حضور مسئولان عالی رتبه کشور، هیأت رئیسه محترم دانشگاه، مدیران و معاونان فنی و حرفه ای برگزار می گردد. ضمن دعوت از حضرتعالی و معاونان محترم آن دانشکده/ آموزشکده جهت حضور و مشارکت فعال خواهشمند است:       
1.    با عنایت به ساعت شروع و پایان اجلاس، برنامه ریزی جهت حضور از ساعت شروع تا پایان اجلاس به نحو مقتضی صورت گیرد.
2.    اجلاس مختص رؤسا، معاونان، نمایندگان استانی حراست و مدیران استانی نظارت و ارزیابی است، از اعزام سایر پرسنل خودداری شود.
3.    متقاضیان اسکان از طریق سامانه اطلاعاتی، در آدرس eskan.tvu.ac.ir  تا تاریخ 96/6/21 ثبت نام نموده، محل اسکان برادران در دانشکده فنی و حرفه ای انقلاب اسلامی و خواهران در دانشکده فنی دختران دکتر شریعتی پیش بینی شده است.
4.    توجه به هرگونه بخشنامه و دستورالعمل مرتبط و تسریع در ارسال اطلاعات مورد نیاز اجلاس لازم و ضروری است .

5.    با توجه به پیش رو بودن اجلاس، دیدگاه های مرتبط با اهداف اجلاس حداکثر تا تاریخ96/06/21 به آدرس ejlas@tvu.ac.ir  ایمیل شود .     
6.    رانندگان محترم همراه پس از انجام وظیفه در همراهی رؤسا به محل اجلاس، به دانشکده شریعتی به آدرس خانی آباد، میعاد جنوبی،کوچه 64 شرقی، مراجعه نموده و نیم ساعت قبل از اتمام زمان اجلاس در بعد از ظهر (ساعت5) جهت همراهی مجدد رؤسا به هتل المپیک مراجعه نمایند.
در ضمن طرح برگزاری اجلاس سراسری جهت استحضار و هرگونه اقدام مقتضی ارسال می گردد.
جهت کسب اطلاعات تکمیلی با دبیرخانه اجلاس با شماره های 42350118 و42350104  تماس حاصل فرمایید.

 

نظرات کاربران