در حال بارگذاری ...
جمعه 4 اسفند 1396

دومین کنفرانس ملی راهکارهای نوین در آموزش و پژوهش در تاریخ های دوم و سوم شهریور ماه

دومین کنفرانس ملی راهکارهای نوین در آموزش و پژوهش در تاریخ های دوم و سوم شهریور ماه به همت اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران و دانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد در سالن اجتماعات مجتمع آموزشی نفت با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی دانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد دکتر رجایی مدیرکل پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای بعنوان یکی از مدعوین و سخنران ویژه در مراسم افتتاحیه به نقش و برنامه های دانشگاه فنی و حرفه ای در حوزه کارآفرینی و اشتغال که یکی از محورهای همایش بود ، پرداخته و یادآور شدند که ضرورت تعامل و هماهنگی بین دانشگاه فنی و حرفه ای و وزارت آموزش و پرورش در راستای ایجاد رشته های جدید که منجر به کارآفرینی و اشتغال شود ، بسیار ضروری می باشد.

ایشان در ادامه از همه کسانی که با برگزاری چنین همایشی سبب ایجاد ارتباط علمی و پژوهشی بین دانشگاه فنی و حرفه ای و آموزش و پرورش شدند تقدیر نمودند و با اشاره به رسالت دانشگاه فنی و حرفه ای در موضوع کارآفرینی و آمایش سرزمینی جهت معرفی به دانش آموزان تاکید داشتند. همچنین دکتر رجایی در ادامه از کارگاه ها و آزمایشگاه های دانشکده فنی و حرفه ای محمودآباد بازدید بعمل آورده و تاکید داشتند که باید با برنامه ریزی و اختصاص منابع مالی کافی نسبت به کارآمد کردن تجهیزات و امکانات کارگاه ها اقدام نمود.

گفتنی است در این همایش مدیرکل ، معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان مازندران ، دکتر صالحی عمران از مفاخر علمی دانشگاهی استان مازندران ، فرماندار شهرستان محمودآباد در مراسم افتتاحیه به ایراد سخنرانی پرداختند.

 

معاونت پژوهش و فناوری

نظرات کاربران