در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 21 آذر 1396

گزارش بازدید دکتر رجایی مدیر کل دفتر امور پژوهشی دانشگاه از دانشگاه فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی


در  روز دوشنبه مورخ 96/04/26 دکتر معراج رجایی با هدف پیگری  طرح های پژوهشی خاتمه یافته سال 95 ، آخرین و ضعیت و اقدامات انجام شده  در خصوص مرکز رشد واحد های فناور دانشکده شهید منتظری و تبادل نظر در خصوص مسائل مربط با حوزه پژوهشی در دانشکده شهید منتظری حضور یافت .
نشست با ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی
در  این جلسه دکتر رجایی با ابراز خرسندی از سفر به مشهد مقدس و حضور در دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان رضوی به بیان راهبردهای پژوهشی دانشگاه پرداخت و بر حمایت دانشگاه فنی و حرفه ای کشوراز طرح های پژوهشی تقاضا محور با هدف حل مسائل صنعت و اشتغالزایی تاکید کرد .در این جلسه دکتر حداد رییس دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان رضوی ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور مدیر کل امور پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای کشور دکتر رجائی در مجموعه دانشگاه فنی استان گزارش مبسوطی از مراکز تابعه دانشگاه فنی و حرفه ای استان ارائه و به بیان توانمندی ها و ظرفیت های موجود در حوزه پژوهش پرداخت و از تحرک به وجود آمده در حوزه پژوهش ابراز خرسندی کرد.
سپس دکتر رجائی از فضای آماد شده برای مرکز رشد واحدهای فناوری دانشکده فنی شهید منتظری مشهد و طرح های پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای خراسان رضوی بازدید به عمل آورد.
 
بازدید از مرکز رشد
با توجه به مراحل پایانی اخذ مجوز مرکز رشد واحد های فناو ر مرکز رشد دانشکده شهید منتظری مشهد، دکتر رجایی ضمن نشست با مهندس اسکندری معاونت پژوهشی دانشکده و مهندس دزیانی رئیس مرکز رشد از ساختمان در نظر گرفته برای واحد های فناور مرکز رشد و اقدامات صورت گرفته بازدید و از نزدیک در جریان امور قرار گرفتند. و هماهنگی های ذیل بعمل آمد.
•    برسی اقدامات انجام شده تا کنون و آمادگی لازم برای جلسه دفاع نهایی در وزارت علوم
•    پیکیری تحقق بند های سه گانه نامه مدیر کل محترم دفتر بر نامه ریزی امور فناوری وزارت علوم  به شماره 152460/3 مورخ 94/07/26  از سوی دانشکده و سازمان مرکزی دانشگاه
•    هماهنگی با ریاست دانشکده در خصوص حمایت لازم از راه اندازی مرکز رشد
•    پیگیری تخصیص اعتبارات مرکز رشد در سال 96 برابر مصوبات هیأت امنا
 

 

بازدید از طرح های پژوهشی پایان یافته سال 95
دکتر رجایی در ادامه با حضور در انستیتو برق دانشکده از طرح های پژوهشی پایان یافته سال 95 بازدید بعمل آوردند . در این بازدید که با حضور دکتر حداد انجام گرفت مجریان توضیحات لازم را ارائه کردند.

 

نظرات کاربران