در حال بارگذاری ...
دوشنبه 20 آذر 1396

برگزاری کارگاه وبینار "از ایده تا مالکیت فکری با رویکرد ثبت اختراع و مفاهیم مالکیت صنعتی" توسط آموزشکده تربیت بدنی پسران صفادشت امام علی(ع)

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی، کارگاه وبینار از ایده تا مالکیت فکری با رویکرد ثبت اختراع و مفاهیم مالکیت صنعتی از روز 96/04/31 از طریق اتوماسیون اداری به مراکز آموزش عالی اعم از آموزشکده ها و دانشکده های دانشگاه فنی و حرفه ای، همچنین به معاونت پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای، دفتر آموزش های آزاد، فرمانداری شهرستان ملارد و شهرداری صفادشت اطلاع رسانی گردید و از داوطلبان حضور در کارگاه ثبت نام بعمل آمد.
این کارگاه با همکاری پارک علم و فناوری خراسان جنوبی و با تدریس مهندس لطفی مسئول دفتر مالکیت فکری و صنعتی پارک علم و فناوری خراسان جنوبی دارای 14 گواهینامه ثبت اختراع، ابتدا در روز یکشنبه مورخه 96/05/08 از ساعت 11 الی 14 بصورت آزمایشی جهت هماهنگی شرکت کنندگان و سپس در روز دوشنبه مورخه 96/05/09 از ساعت 8/30 الی 13 با خیر مقدم رییس آموزشکده آغاز گردید.
از نکات مهم این کارگاه می توان به : تعاریف اختراع ، تاریخچه اختراعات، شرایط یک اختراع، سیستم های ثبت اختراع و تکمیل نمونه فرم های ثبت اختراع اشاره کرد.
در انتها، دستگردی رییس مرکز برگزار کننده کارگاه، از مدرس کارگاه و همچنین حاضرین تقدیر و تشکر بعمل آوردند.
به استحضار می رساند این مرکز در نظر دارد طی تقویم برنامه ریزی شده، کارگاه های مشابهی برگزار کرده و به اطلاع مراکز دانشگاه فنی و حرفه ای برساند.

 

نظرات کاربران