در حال بارگذاری ...

جشنواره مسابقات ورزشی کارکنان آموزشکده های فنی وحرفه ای استان خراسان شمالی روز گذشته با اعلام نفرات وتیم های برتر در رشته های والیبال وفوتسال به کار خود پایان داددر این جشنوار ورزشی 30 نفر از کارکنان مرد آموزشکده های استان خراسان شمالی بمدت دو روز با یکدیگر به رقابت پرداختند
این جشنواره همه ساله در جهت توسعه ورزش و ترویج شادابی و نشاط در بین کارکنان دانشگاه فنی و حرفه ای استان برگزار شده ونفرات برتر جهت شرکت درمسابقات کشوری معرفی می گردند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی، مهندس عباس خدابنده رییس آموزشکده و سرپرست مسابقات در این خصوص گفت : به منظور تشویق و ترغیب کارکنان و اعضای هیأت علمی آموزشکده های فنی وحرفه ای به امر ورزش و هم چنین ایجاد روحیه نشاط و طراوت و همدلی بین آنها مسابقات والیبال و فوتسال آقایان ووالیبال خانم ها برگزار شد
خدابنده اظهار داشت: جهت غنی سازی اوقات فراغت و ایجاد شور و نشاط بین کارکنان در  دو بخش مردان و زنان خبر داد، وی زمان برگزاری مسابقات داخل استانی را تا تاریخ 10/10/1395  و زمان آغاز جشنواره  ورزشی کارکنان دانشگاه فنی وحرف های را از 26 لغایت 30دی سال جاری  اعلام کرد.
وی افزود: مسابقات دارت و حرکات ایستگاهی با توپ نیز در حاشیه مسابقات کشوری به میزبانی دانشکده فنی یزد ازروز بیست وششم دی ماه لغایت سی ام دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد روح و عقل سالم در بدن سالم قرار دارد و این امر نشان از اهمیت مقوله ورزش در زندگی انسان امروز است و بی دلیل نیست که با ورزش کردن، مشاهده مسابقات ورزشی و حضور در سالن های ورزشی احساس نشاط و شادابی به سراغ انسان می آید .
            در خاتمه مسابقات تیم های شرکت کننده دردو رشته والیبال و وفوتسال نتایج ذیل بدست آوردند:
الف)در رشته والیبال مردان: تیم های آموزشکده فنی پسران شیروان(پرفسور حسابی) ،آموزشکده کشاورزی پسران مانه وسملقان و پسران بجنورد به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
 ب)در رشته فوتسال تیم های ورزشی کارکنان آموزشکده های کشاورزی مانه وسملقان، پسران شیروان و پسران بجنورد به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند .
ج) در رشته والیبال زنان نیز با توجه به اینکه فقط یک تیم از آموزشکده فنی و حرفه ای دختران بجنورد (انقلاب ) در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود. این تیم به مرحله کشوریاعزام خواهد شد.

 

نظرات کاربران