در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 29 دی 1395

نشست هم اندیشی روسای دانشگاه ها ، مراکز آموزش عالی و حوزه های علمیه استان در آموزشکده فنی حضرت رقیه (س) یزد


به گزارش اداره کل روابط عمومی ، نشست هم اندیشی روسای دانشگاه ها ، مراکز آموزش عالی و حوزه های علمیه استان یزد به میزبانی دانشکده حضرت رقیه (س) جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در بحث خانواده در مراکز آموزشی با حضور مسئولین استانی برگزار شد .
 معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار ضمن تشکر از برپایی این نشست گفت : ماهیت دانشگاه در کشور ما به گونه ای است که دانشگاه ها خلائ بسیاری از مواردی که باید در جامعه وجود داشته باشد و ندارد را به دوش می کشد .
در ادامه این جلسه حجت الاسلام معزالدینی امام جمعه موقت یزد نیز با اشاره به اینکه اینگونه نشست ها باید پایه ای برای جلسات و نشست های بعدی باشد ، گفت  : باید ببینیم ارتباطات سالم چگونه به دست آمده و حظ شده تا آن را الگو سازی کنیم . از طرفی باید ارتباط خانواده ها با دانشگاه همانند دبیرستان حفظ شود .
رییس دانشکده فنی حضرت رقیه (س) ضمن تشکر از حضور روسای دانشگاه ها و مسئولین حاضر در نشست توضیحات مبسوطی در معرفی آموزشکده فنی و حرفه ای حضرت رقیه (س) و قابلیت ها و ظرفیت های آن ارائه کرد .
دکتر فخرالسادات خامسی به ارائه تجربیاتی در زمینه مراکز آموزش عالی که با سیستم تفکیک جنسیتی اداره می شود پرداخت و خاطر نشان کرد منویات مقام معظم رهبری در حوزه خانواده و نیز در ایجاد فضای سالم در جامعه می تواند سرلوحه مسوولین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی در برنامه ریزی های فرهنگی در این حوزه باشد .

 

نظرات کاربران